Wpis z mikrobloga

  • 0
@cameltoe suv zdolny do jazdy w pełnym śniegu, na zasypanej drodze, średnio nadaje się do jazdy gdy nie ma śniegu. A już na pewno kupno tylko po to samochodu jest bez sensu.
  • Odpowiedz
suv zdolny do jazdy w pełnym śniegu, na zasypanej drodze, średnio nadaje się do jazdy gdy nie ma śniegu. A już na pewno kupno tylko po to samochodu jest bez sensu.


@Dorken: wystarczy łańcuchy zdjac
  • Odpowiedz
@OmarBongo no i stary bzdury gadasz - wyjedź 10 km poza Kraków i już masz takie pejzaże, bo to typowy małopolski krajobraz (mogę się mylić, bo u nas wszyscy mają manię na punkcie plastikowych), a pracy w Krk jest wiele. Stacje benzynowe, sklepy ze sprzętem i małe markety są w tym momencie rozsiane po wsiach (poważnie - na wsiach stawiają supermarkety), więc nie milion km, a góra 2, 3km- sutkiem to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KozakCzerwony: taaaa, a potem korki do miasta o 8 rano, jak nie masz połączenia pociągiem do centrum miasta to lipa, zazdroszczę twoim znajomym, ale moi znajomi pod Wrocławiem Żyja tylko i wyłącznie dzięki torom xD a co do marketów - sam wychowałem się w miasteczku i wsiach, i wiem że są normalnie markety, ale to też nie każda wioska, ale zwracam honor co do tego argumentu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@OmarBongo prawda też jest taka, że najwięcej i najlepiej płatnej pracy jest na obrzeżach Krakowa. Od jednej strony huta, gdzie taki np: suwnicowy zarobi prawie 4k (a to sporo jak na klasę robotniczą) od drugiej korpobiura. Mamy tego Lecha, że od strony mojej miejscowości jest huta, a nie te biurowce - mój kuzyn pracuje w jednym korpo i musi poświęcić prawie 1,5h drogi żeby się na ten drugi koniec Krakowa dostać,
  • Odpowiedz