Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 176
@raeurel: niby spoko na weekend, ale potem coś się popsuje, coś kupić i dupa jedź milion kilometrów, a znajdź jescze fajna i dochodową pracę w takiej okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OmarBongo: nauczyciele musza sie nauczyc ucZyc zdalnie,

Piekarze mogą miec jednoosobowe piekarnie, ja potrafie upiec chlebek w domu, gdybym mial wiekszy piec to bym upiekl tysiac chlebkow

Sportowiec moze miec wlasne podworko do cwiczen

Kierowca caly czas pracuje zdalnie....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@MilionoweMultikonto: lekcje są o wiele gorsze zdalnie, jakoś nigdy nie widziałem komercyjnych jednoosobowych piekarni, sportowiec musi mieć np basen, tor do ćwiczeń itd a do kierowcy nawet nie skomentuje XD takie na siłę wciskanie pracy zdalnej jest śmieszne, policjant, strażak i lekarz też mogą zdalnie pracować, przecież strażak sobie podpali krzak i ugasi a policjant sam sobie mandat da
  • Odpowiedz
@OmarBongo: przeżyłem 20 lat w takim miejscu. I właśnie fajnie jest dopóki jest fajnie. Ładne widoczki, cisza i spokój, brak bliskiego sąsiada, kto by nie przyjechał to się zachwyca i ciebie duma rozpiera że komuś się to podoba (i to akurat u ciebie). A nagle się okazuje, że jak samochód się popsuje to katastrofa, bo nie ma jak się ruszyć do pracy, po zakupy itd., ogólnie zawsze trzeba mieć ogarnięty jakiś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cichanos: dlatego nawet wspomniałem ze spoko tylko na weekendy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak masz możliwość to ogromnie zazdroszczę, chociaż przesz część roku tak mieszkać
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto Jakichś 80% zawodów na świecie nie da się wykonywać zdalnie. Z kolei zawody które teoretycznie zdalnie można wykonywać uzależnione są od niezawodnego internetu z którym często w miejscach takich jak ta wieś ze zdjęcia jest problem.
  • Odpowiedz
A nagle się okazuje, że jak samochód się popsuje to katastrofa, bo nie ma jak się ruszyć do pracy, po zakupy itd.,


@cichanos: to można mieć 1 awaryjny samochód, co to jest ze 2 koła

z imprezki uberkiem też nie wrócisz.


@cichanos: można wziąć taxi / pokój w hostelu za 100-150zl

bo się martwisz że do rana zasypie/zawieje i nie zdążą odśnieżyć zanim będzie trzeba jechać do pracy/szkoły (albo tak
  • Odpowiedz