Wpis z mikrobloga

Spotykam się z #rozowypasek od lutego. W maju mieliśmy razem gdzieś się wybrać, ale przez #koronawirus wszystko zostało odwołane. Niestety, ona znowu coś wymyśla, że na przełomie lipca i sierpnia chce gdzieś pojechać.

Jak jej wytłumaczyć, że #podroze mnie nudzą, a wydawanie kilku tysięcy, żeby popatrzeć na miejscowych Januszy to ten sam poziom co kredyt na wesele?

Niestety, ona jest z tych co są "zapalonymi" podróżniczka mi co co roku latają na Majorkę/Makarska albo Złote Piaski. I nie wiem jakich argumentów stosować.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #turystyka
  • 56
@przemianawdzika: daj jej spokój, nie pasujecie do siebie.

Mój znajomy jak ty, nigdzie nie musiał jeździć.
Wmawiał, że laska też. Potem żona.
Obecnie była żona. Jak z nią rozmawiałem, to co roku jakiś wykręt był, byle by siedzieć na dupie w domu xD ona chciała nawet nad Bałtyk pojechać, czy autem na Chorwację (kilka lat temu, więc ceny były jeszcze przyjazne).
Oboje pracowali, więc kasa była.

Rozwód, alimenty na dwójkę dzieci,
@blindguardiano: Tylko ze to nie sa zadne zainteresowania bo ja mam tak samo u siebie. To jest pasja do luksusu a nie podróżowania. Pewnie tak z domu jest nauczona że od małego wakacje to był egipt,grecja.
@przemianawdzika: Zaproponuj jej podróż autostopem do św. Lipki, zobaczysz jak szybko odmowi albo zadaj pytanie dlaczego nie podróżuje po polsce? No wlasnie, bo ja nie interesuja podróże tylko luksus. Chodzi o hotel i all