Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza młodzież to idioci, nienawidzę ich tego tępego wyrazu twarzy i głupawego śmiechu połączonego z suszeniem zębów. Słuchają jakiegoś Bedoesa czy innego gówna i jarają się "przekazem"(muzyka pseudointeligentna dla debili). Ten ich przekaz to tępe rozumowanie świata gdzie ja mogłem mieć w wieku 12 lat... A nie 20! Nadmierny konsumpcjonizm oraz określanie czyjejś wartości i inteligencji na podstawie zarabianego "hajsu".
#przegryw
  • 84
@Polnischefuhrer No z tą muzyką to albo trochę żeś Pan poleciał, albo miałem na tyle szczęścia, że jako obency licealista obracam się wśród ludzi, których zdecydowana większość słucha "prawdziwej muzyki" ( XD ), a ja sam jestem fanem starego, poczciwego i pozbawionego jakiegokolwiek przekazu AC/DC. A odnośnie kwestii związanych z pieniędzmi, to jak najbardziej są osoby, dla których jest to najważniejsze, ale po pierwsze nie udawajmy, że jest to jakieś unikatowe zjawisko
Jesteście jak te stare baby 'tyn jak sprzeda 200produktów po 10 zł to zarobi 2000zł', nie widzicie kosztów


@taknietakznowuzajete: xD Co to za bełkot?

Całe swoje nieudolności spowodowane tym że się nie chciało przyłożyc do nauki czy kursów zrzucacie na bide w domu.


@taknietakznowuzajete: Jakie swoje? Kolejny chochoł! Nic o mnie nie wiesz Mirku.

Ja w technikum pracowałem w weekendy


@taknietakznowuzajete: To nic nie znaczy i o niczym nie
Drodzy zoomerzy, że tak was nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem z czego biorą się zarobki sportowców czy "artystów" typu bedoes i tymek, po prostu śmiesznie wyglądacie kiedy jesteście pełnoletni(nie mylić z dorośli) i udostępniacie takich artystów na swoich profilach, cytujecie ich oraz żywo komentujecie jakie to nie jest prawdziwe i jak to was nie ukształtowało. Możesz sobie słuchać smolatego czy innego #!$%@?, ale jeżeli ten gość jest
jak jesteś głupi to jak odziedziczysz kasę to tylko #!$%@? wszystko


@Pietrek9: ale wiesz, że między byciem głupi, a inteligentnym jest jeszcze sporo miejsca? Upraszczając: głupi być może #!$%@? hajs, "zwykły" utrzyma stan posiadania, a inteligentny człek pomnoży.

Nadal jednak nie wiem dlaczego upierasz się, że zarobki świadczą o inteligencji?
Nie każdy #programista15k musi być geniuszem intelektu. Ba! Może być zwykłym tłukiem który nie ogarnia życia, nie kuma rzeczywistości, a jedyne
@Pietrek9: Wszystkie ładne prostytutki są inteligentne? Ktoś kto wygra na loterii jest nagle inteligenty?

Widzę, że postawiłeś sobie jakąś tezę i na siłę próbujesz ją forsować, mimo, że już otrzymałeś parę dowodów na to, że owa teza jest nieprawdziwa.