Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza młodzież to idioci, nienawidzę ich tego tępego wyrazu twarzy i głupawego śmiechu połączonego z suszeniem zębów. Słuchają jakiegoś Bedoesa czy innego gówna i jarają się "przekazem"(muzyka pseudointeligentna dla debili). Ten ich przekaz to tępe rozumowanie świata gdzie ja mogłem mieć w wieku 12 lat... A nie 20! Nadmierny konsumpcjonizm oraz określanie czyjejś wartości i inteligencji na podstawie zarabianego "hajsu".
#przegryw
  • 84
  • Odpowiedz
@Cepion: @KonradLuzik: Jesteście jak te stare baby 'tyn jak sprzeda 200produktów po 10 zł to zarobi 2000zł', nie widzicie kosztów. Całe swoje nieudolności spowodowane tym że się nie chciało przyłożyc do nauki czy kursów zrzucacie na bide w domu. Ja w technikum pracowałem w weekendy, po skończeniu poszedłem do pracy i zaocznie skończyłem studia i zrobiłem pare kursów, wszystko z własnej kieszeni. Żeby coś osiągnąć trzeba coś poświęcić, ale najlepiej
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: najlepsze, że te wszystkie bedoesy i inne pajace, które mnożą się jak grzyby po deszczu, nagrywają wszystko na jedno kopyto - dominuje albo płaczliwy głos albo autotune

No i teksty... kwit etc. xD
  • Odpowiedz