Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza młodzież to idioci, nienawidzę ich tego tępego wyrazu twarzy i głupawego śmiechu połączonego z suszeniem zębów. Słuchają jakiegoś Bedoesa czy innego gówna i jarają się "przekazem"(muzyka pseudointeligentna dla debili). Ten ich przekaz to tępe rozumowanie świata gdzie ja mogłem mieć w wieku 12 lat... A nie 20! Nadmierny konsumpcjonizm oraz określanie czyjejś wartości i inteligencji na podstawie zarabianego "hajsu".
#przegryw
  • 84
@Polnischefuhrer: narcyzm masz taki ze mi szybke #!$%@? z telefonu jak to czytam. Juz koledzy powyzej cie podsumowali, twoim glownym problemem jest to ze ci sie wydaje ze jestes madrzejszy od innych. Nie jestes ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na terapii ci wytlumacza ze sie zmienia siebie a nie swiat.
@Polnischefuhrer: Jakie my? Zachowujesz sie jak tzw mlody dorosly ktory sobie rozbil ryj na pierwszym zadaniu w doroslym zyciu. Strzelam ze masz ze 22-25 lat z zgrywasz mędrca. Terapeuta ci pomoze rozwiazac te problemy ktore u ciebie widac po kilku wypowiedziach. Nie doszukuj sie hejtu w tym co pisze.
@Pietrek9: noo chyba ze urodziłeś sie w bidnej rodzinie w przyslowiowym Sosnowcu. Nie masz nawet skad czerpać wzorców zachowań. Wiecznie jesteś zmęczony bo albo niedojadasz albo jesz gowno jedzenie. Możesz tez byc np. zajebiscie inteligentnym profesorem filozofii z pasją do nauczania młodzieży w Polsce C i zarabiac mniej niż kierowca tira.

Nie twierdzę, że z biedy sie nie da wybić bo chyba o to Tobie chodzi. Owszem da się. Ja tylko
@Pietrek9: nie chodzi o ideał, znowu patrzysz zero jedynkowo. Przykład: Rodząc się i dorastając robotniczej dzielnicy gdzie wszyscy pracuja w lokalnej hucie czy kopalni masz inne horyzonty, niż dorastanie wśród prawników, lekarzy, biznesmenów. Juz na samym starcie masz znajomości.

Twoje podejscie to ocenianie ludzi post factum. Biedny wiec pewnie głupi. Bogaty więc pewnie mądry.

Biedniejsi ludzi bardzo czesto nie mają jak rozwinąć swojego potencjału.

Nawet jest takie powiedzenie:

Czemuś biedny? Boś