Wpis z mikrobloga

Mam dla was dzisiaj coś ważnego do przekazania,tutaj na #przegryw !

Za to wszystko,co się stało podczas mojej aktywności na wykopie chcę przeprosić wszystkich userów z tagu przegryw.
Żałuję tego,co zrobiłem,a mianowicie spermienie,białorycerzowanie,szkalowanie was,zgłaszanie do moderacji i można wymienić jeszcze wiele więcej.
Szczególnie przepraszam @Mystoo @Nudziarz-Spokojny @Przegrywiusz @Blackpill_RAW @Thachi @DariuszGnatowski @Felixu @scotieb @George_Constanza
@pavl_ @WwaDdl022 @Flutter_M_Shydale @Czemu_tak_sie_dzisiaj_dzieje, @Ezev @CarPaintSprayer @CulturalEnrichmentIsNotNice
@Przychlast @Dykto @michau507 @Eugeniusz_Zua @TestoDepot @Xvenowski @Przegrywinho69 @Still22lvlCrock @Plotyn @Sebtaa @Vinny @NieMaSzans
@womendown @Yakuzak za swoje czyny.Mam nadzieję że wybaczycie za moje błędy i bany do których się przyczyniłem osobiście, w tym Thachiego, którego banicję wyśmiałem ostatnio. Nudziarzu spokojny nie trzymaj urazy za te docinki ostatnich dni. Blackpill_RAW, serdecznie dziękuję za bogatą treść i wiedzę którą niesiesz. Przegrywiuszu jesteś wolnym człowiekiem i rób to co wolność w sercu ci nakazuje!
Jak ktoś jeszcze chce,żebym osobiście w tym wpisie przeprosił,to proszę o komentarz,a przeproszę. Nie chcę by ktokolwiek tutaj czuł się urażony w wyniku moich działań.

Również ostrzegam chłopaków z antyprzegryw,żeby się nie zadzierali z chłopakami z #przegryw oraz żeby nie tworzyć dalszych treści dot.szkalowania Mirków z #przegryw,
gdyż w przeciwnym razie narażacie samych siebie na gniew i działania tajemniczych osób za kulis tagu. Na własnej skórze chciałbym przestrzec przed dalszymi działaniami na szkodę przegrywów. Wyśmiewanie i zgłaszanie nie jest warte tego co mnie osobiście spotkało.
Wołam @Amerykanski-Naukowiec jako głównego przedstawiciela i głosu antyprzegryw. Nie idź tą drogą!

Przyznaję się że podczas mojej aktywności,spermiłem oraz białorycerzowałem różowym z #przegryw. To było złe, zostałem wyprowadzony z błędu i więcej go nie popełnię.

Dziękuję Czarnym Króliczkom za umożliwienie wrzucenia tego wpisu oraz ochrony mojego wizerunku, oraz uświadomiene w jakiej błędnej bańce informacyjnej funkcjonowałem!
Po napisaniu tego wpisu,zrobię #usunkonto. Przepraszam jeszcze raz i proszę o zawieszenie dalszych działań przez osoby wiadome.
Tak mi dopomóż Bóg.
#przegryw ##!$%@? #blackpill
  • 23
@Spl97: no, jaki grzeczny się zrobiłeś nagle xD w sumie to nawet bym ci współczuł, ale jak sobie przypomnę do ilu banów dla dobrych mirków się przyczyniłeś oraz jakim spermiarzem i cuckiem byłeś wobec grubej agatki, to aż mi się chce rzygać i całe współczucie ulatuje jak poranna rosa. mam nadziej, że kiedyś zmądrzejesz i zrozumiesz jakie spermienie i pucowanie się do osób z cipą jest żenujące i przestaniesz to robić,