Wpis z mikrobloga

Taki powinien być plan działania koalicji ws. TVP:
- wycofanie się z nielegalnych działań wobec tzw. mediów publicznych
- dymisja Sienkiewicza
- pokajanie się za niewłaściwe zabranie się za sanację państwa
- przygotowanie odpowiedniej ustawy, która zagwarantuje neutralność mediów publicznych, która da szansę, że Duda się do niej przychyli

Głosowałem na Tuska nie po to by wyrzucił tamtych za wszelką cenę. Ja jestem zwolennikiem naszego pańswa, a nie partii i liczy się dla mnie tylko kondycja naszego państwa.
TVP w żaden sposób nie wzmacniało PiS, ale kompromitowało ich w oczach inteligentnych i mądrych ludzi - to był żywy pomnik ich arogancji, tupetu i prymitywizmu. Niepotrzebne są żadne działania na rympał, nawet jeśli dwa lata mielibysmy z tym potworem TVP funkcjonować.

#sejm #ko #po #wybory #tvpis #pis #polityka
  • 15
TVP w żaden sposób nie wzmacniało PiS, ale kompromitowało ich w oczach inteligentnych i mądrych ludzi - to był żywy pomnik ich arogancji, tupetu i prymitywizmu. Niepotrzebne są żadne działania na rympał, nawet jeśli dwa lata mielibysmy z tym potworem TVP funkcjonować.


@IdillaMZ: oni by w tym czasie wyprzedali majątek TVP aby ratować swoje dupska. Za bezcen, do TV Republiki itp. Majątek państwowy.

Nie było innego wyjścia. Pogódź się z tym.
@IdillaMZ Jak nie lubię Tuska to łap plusa ten numer to bolszewia w czystej postaci rodem z Białorusi czy z innej Korei Północnej i jeszcze tylko czołgów brakowało. Coś z tą sytuacją trzeba zrobić odkręcić to i wyjść z twarzą ale wątpię że to odkręca. Chyba przez 2lata będziemy żyć w kraju dekretów partyjnych
TVP w żaden sposób nie wzmacniało PiS


@IdillaMZ: lol

kompromitowało ich w oczach inteligentnych i mądrych ludzi


@IdillaMZ: prawda, ale takich jest mniej niż głupich, a to większość decyduje w wyborach, matematykę zostawiam tobie

dwa lata mielibysmy z tym potworem TVP funkcjonować.


@IdillaMZ: i gdzie sączyłaby się najgorsza propaganda, zarzucająca (prawdziwe dla odmiany) niewypełnianie obietnic wyborczych?

Też się nie zgadzam w pełni z decyzjami w jaki sposób zostało to
Głosowałem na Tuska nie po to by wyrzucił tamtych za wszelką cenę. Ja jestem zwolennikiem naszego pańswa, a nie partii i liczy się dla mnie tylko kondycja naszego państwa.

@IdillaMZ Chyba przespałeś ostatnie 18 lat xD