Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana prawo nie przewidzi wszystkich sytuacji to raz. Przykład to pogrzeb i obecność max 5 osób...to dwa. Wyobrażasz sobie że nie możesz pożegnać bliskiej osoby bo prawo tak mówi? Obyś nie był w takiej sytuacji..
@wypokowytrol: dobra, #!$%@?ł się, teraz będziecie człowiekowi niszczyć życie? Jak zwykle widzimy wycinek, policja wydała oświadczenie, ale wykop oczywiście wydał wyrok. Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym znalezienia się w takiej sytuacji, ludzie przez takie coś popełniają samobójstwa, ale wy macie oczywiście zabawę. Szkoda, że moderacja takiego zachowania nie widzi.
@tomek_27: co nie znaczy, że muszą mu zaraz urządzać piekło w internecie. Jeśli popełnił błąd to powinien dostać #!$%@? od przełożonego, karę pieniężną i przeprosić poszkodowanego. Takie materiały powinny być tylko materiałem dowodowym, a nie pożywką dla takich zjebów jak powyżej.
ciekawe jak bedziez zplakusial, jaki to totalitaryzm.


@onuceSzatana: Nie będę, nie mam nic przeciwko wprowadzaniu ograniczeń w sytuacji takiej jak teraz. Mam natomiast bardzo wiele przeciwko policjantom łamiącym prawo - tworzy się w ten sposób bardzo zły precedens kiedy ludzie strzegący przepisów sami je łamią. Skoro łamią prawo teraz czemu nie mieliby go łamac po epidemii jeżeli uznają to za właściwe?

Obowiazkiem policjanta jest ocenic sytuacje i samemu zdecydowac

Oczywiście, że
@wypokowytrol: widze ze koles stal sie juz memem i legenda Wykopu. W sumie nie wiem czy to takie dobre. 99 procent policjantow jest anonimowa. Slawe uzyskuja ci co sie zachowuja, wyrozniajaco, w dobrym lub zlym znaczeniu. A kazdy marzy o 5 minutach slawy podobno. Nie wazne jak sie mowi byle sie mowilo...
@wypokowytrol: Ale z was są dzbany niemiłosierne.
Wy tych zakazów dla dobra nas wszystkich powinniście przestrzegać bez mrugnięcia okiem, nawet gdyby policja za to nie goniła, nawet gdyby nie było rozporządzeń czy ustaw a zwykły apel i wiedza, ze naukowcy zalecają jak największą samoizolację.
To wy tu wielbicie janusza biznesu, który cwaniakuje i świadczy usługi pod pozorem zakupów i jeszcze manipuluje nagraniem?
Tu pozwolisz takiemu Januszowi bizneusu "sprzedawać ryby" a w
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ludzie przebywali od siebie w sporych odleglowciach i nie stwarzali zagrozenia.Ja mam mentalnosc seby ale tyn masz mentalnosc niewolnika.Jeszce dlugo komuna bedzie zbierac zniwo wsrod mlodych.Przykro patrzec
Jeszce ten protekcjonalny ton do obywatela ktory czeka na zamowienie a ten wazniak mowi ze bedziesz sie przed sadem tlumaczyl.(°°
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl sam jesteś dzban. Nie każdy będzie tolerował zachowanie milicji. Jak by ludzi zaczął pałować to też jest dobrze?!? I nikt tu nie broni "Janusza" tylko praw obywatela. Każdy miał prawo tam pójść i zamówić jedzenie.

Brak rękawiczek, ustawianie ludzi w kolejce, sprawdzanie paragonów, brak dystansu. Co to do uja jest? Ile policjantów już jest na kwarantannie bo debile nie zachowują środków ostroznosci?

Nie potrafią zrobić nic innego po za wypisywaniem mandatów.
Funkcjonariusz publiczny nie jest osobą publiczną.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nie jest, ale w trakcie wykonywania obowiązków służbowych jego wizerunek nie jest chroniony - i bardzo dobrze.

To, że Janusz jest klepszym kombinatorem nie znaczy, że policjant może działać jak mu się podoba, to nie dziki zachód, a od stróżów prawa oczekiwałbym większego szacunku wobec przepisów niż od właściciela knajpy z rybami.
@wypokowytrol:
@wojciech-dyrets: Aspołeczna gówniarzeria ma swoje korwinowskie hasło wytrych :mentalność niewolnika.
Nie stwarzali zagrożenia. Żaden z nich? A skąd ta pewność, że zaden z nich nie miał koronawirusa, że nie skichał się na ławkę wędkę czy w windzie bo miał fanaberię sobie ryby połowić.

Widziałeś ich badania w kierunku COVID-19? Widziałeś ich całą drogę z-do miejsca rozrywki? Możesz zagwarantować, że janusze zachowali się odpowiedzialnie?
Zaczniecie zdychać jak w Bergamo to