Wpis z mikrobloga

Z mordy jestem poniżej przeciętnej, ale widywałem już brzydszych ode mnie. Mimo wszystko nie mam dziewczyny i raczej nie będę miał - wszystko przez #!$%@?ą nieśmiałość i ujemną pewność siebie.

Zacznijmy od tego, że gdy widzę jakąkolwiek dziewczynę, to z góry zakładam, że nawet nie ma co startować, więc przegrywam na samym początku. Jak już przyjdzie mi z jakąś porozmawiać, to w mojej głowie pojawia się pustka, zaczynam #!$%@?ć jakieś głupoty od rzeczy (zmienionym tonem głosu na jakiś bardziej #!$%@?) i po 10 sekundach nie wiem już co mam powiedzieć.

#przegryw #tfwnogf
  • 6
@Schoogs10: kwestia treningu, jak ze wszystkim 10% to talent i predyspozycje a 90% to trening i ciężka praca. Zacznij od chatów, gg. Rozmowa przez internet to taka sama rozmowa jak każda inna. Zadajesz pytania, słuchasz odpowiedzi, wyrażasz zdania, opowiadasz historie. Warto mieć jakieś zainteresowania, pasje, poglądy. Nawet ostatnio przeczytana książka może być dobrym tematem do rozmowy. Zapisz się na jakieś zajęcia grupowe tańce/klub sportowy/sztuki walki/wolontariat cokowiek gdzie są ludzie a najlepiej