Wpis z mikrobloga

popełniają wykroczenie / przestępstwo. Lol. Kolejni debile...


@malani: Czyli zgłaszajmy, angażujmy służby, a pod koniec: umorzone bo immunitet - pamiętaj smrodzie nie wolno tobie tego co wojewodzie. O tym mówię, po co ta szopka ze zgłaszaniem, jak wiadomo że nie poniosą kary? Mają sejm, mają prezydenta, nawet jak któryś by zastrzelił kogoś, to prezydent ma prawo łaski, a z poparciem sejmu nic nie da się zrobić
Znacznie lepiej nagłaśniać debilizmy niż samemu zagłosować, bo 90% nie zobaczy tego co jest w gorących na wykopie.


@malani: No i o to chodzi, a nie o zalewanie zgłoszeniami które i tak będą odrzucone
@DizzyEgg: Nie ma równych. Kiedyś ktoś tak ludziom wmówił i teraz myślimy/myśleliśmy, że każdy jest równy. #!$%@? nie prawda to jest. Jak jest się zwykłym szarym ,,Kowalskim,, to za złe przejście po ulicy można na dołek trafić, a inny #!$%@?/a po mieście może jeździć bo sponsoruje ,, szkołę, komisariat, bibliotekę,, czy #!$%@? wie #!$%@? co.
@kodishu: Co się dziwicie? Uważacie się za obywateli oddając raz na cztery lata głos na swoich "przedstawicieli" i przez resztę czasu siedząc na dupie i oczekując cudów? Demokracja bez społeczeństwa obywatelskiego to prowizorka. Jedyne "sprawdzam" jakie robimy władzy jest podczas wyborów, a później nie ma już żadnej organizacji, która by sprawdzała rządzących. Po tym co odwaliło PiS i Platforma po latach swoich rządów powinni mieć poparcie na minusie (czyli popieranie ich
@kodishu: Właśnie rozmawiałam z moją mamą, mówiła że w naszym rodzinnym mieście policja jeździ wokół cmentarza, a jak tylko widzą zaparkowany pod cmentarzem samochód natychmiast przeszukują cmentarz ( ͠° °) W mojej mamie zebrał się ogromny żal, że nie będzie mogła odwiedzić swoich rodziców na grobie, zaparkowała samochód kawałek od cmentarza i zrobiła rozeznanie gdzie akurat znajduje się patrol i "włamała się" na cmentarz bocznym wejściem.
@pani_koralgol:

@kodishu: Właśnie rozmawiałam z moją mamą, mówiła że w naszym rodzinnym mieście policja jeździ wokół cmentarza, a jak tylko widzą zaparkowany pod cmentarzem samochód natychmiast przeszukują cmentarz ( ͠° °) W mojej mamie zebrał się ogromny żal, że nie będzie mogła odwiedzić swoich rodziców na grobie, zaparkowała samochód kawałek od cmentarza i zrobiła rozeznanie gdzie akurat znajduje się patrol i "włamała się" na cmentarz