Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Zapowiadają się świetne święta. I to wszystko przez to że jestem na diecie. Matka robi przygotowania co najmniej jakby miało nas być ze 30 osób, kiedy będzie tylko troje.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że się obraziła jak powiedziałem że ja sobie sam zrobię osobno jedzenie i że żadnych ciast jadł nie będę.
No i oczywiście tłumaczenia że święta, że mogę sobie odpuścić, że jak zjem trochę więcej przez te dwa dni to się nic nie stanie.
Wnerwia mnie takie myślenie. Oczywiście, że się stanie! (°°Na diecie - zwłaszcza u mnie - jest potrzebna dyscyplina. Jak raz sobie odpuszczę to będę to robił ciągle. Nie pierwszy raz przez takie podejście zawalam kilka miesięcy starań.
I jeszcze się nabijają, że "straszny służbista" się zrobiłem… To że przez całe dzieciństwo żadnej dyscypliny nie miałem nie znaczy że jako dorosły nie muszę z tym nic robić.

#dieta #polskiedomy #zalesie

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pesymistyk: nie daj sie ,nie warto dla chwili przyjemnosci .. swieta mina a Ty bedziesz musial nadrabiac tydzien. Druga sprawa to nie licz na zrozumienie w tych sprawach musisz sam siebie motywowac i skutecznie gasic wszelkie pokusy . Jak ktos chce nikt mu nie broni jesc . Powodzenia
  • Odpowiedz