Wpis z mikrobloga

Oczywiście nigdy nie miałem jakichś relacji z koleżankami, tylko takie typowe sztywne kolegowanie się w szkole, kiedy potrzebowałem notatki itd. W gimnazjum bywało, że mi się ktoś podobał, ale szedłem z tematem w taki sposób, że nie dziwię się, że nic z tego nie wychodziło, a ja się tylko ośmieszyłem XD W każdym bądź razie od jakiegoś czasu piszę dosyć często z koleżanką, jesteśmy mocno podobni do siebie (światopoglądowo itd.). To Ona pierwsza zaczęła tą relację co mnie w ogóle zdziwiło. Zastanawiałem się nawet czasami, czy Jej się nie podobam ale Ona ma faceta itd., więc raczej wątpliwe, a i sam nawet z tego powodu nie myślę, żeby do niej podbijać (i tak bym pewnie nie umiał xD). Może jestem dla Niej przydatny, kiedy czasami Jej pomagam, ale czy wtedy pisałaby sama do mnie codziennie ot tak? A może jestem po prostu dobrym zapychaczem czasu - nudzi się Jej, to pisze z ludźmi... Nie mam pojęcia.
W każdym bądź razie strasznie frustrująca jest dla mnie ta sytuacja. Boję się, że się w Niej zabujam. Byłoby to w sumie zrozumiałe, patrząc na moje zerowe dotąd doświadczenie w tych sprawach i nagle takie coś. Z resztą może już się w Niej nawet zabujałem () Nie wiem co robić w tej sytuacji, chciałbym żeby pozostała moją kumpelą skoro się dogadujemy, ale ja pewnie nie dam rady. Doszłoby jeszcze do "friendzone" w stylu trzymanie jej torebki, kiedy całowałaby się ze swoim facetem XD To już by było całkowicie załamujące. Mam chyba stan umysłu typowego przegrywa... Zablokowałem nagle Ją w komunikatorze, nie wiem co chcę przez to osiągnąć ale może parę dni całkowitego rozłączenia od Niej sprawi, że się ogarnę. A może się na mnie obrazi, kiedyś o Niej zapomnę i cyk, sprawa załatwiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mireczki i Mirabelki, może Wy macie jakieś rady dla mnie? Bo co ja mogę wiedzieć, jak w takich relacjach mam zerowe doświadczenie. Cała ta sytuacja jest dla mnie czymś totalnie innym i może się to wydawać dla Was śmieszne, ja to rozumiem. Ale nie wiem jak to pociągnąć, żeby mnie też to nie raniło... Jestem zagubiony

#rozowepaski #niebieskiepaski #gorzkiezale #gownkwpis #zalesie
  • 1