Wpis z mikrobloga

Ja***rdole troche beka, troche załamka, co ludzie produkują za teorie spiskowe i wierzą w nie zaciekle, powtarzam ZACIEKLE jak w Jezusa czy Allaha to jest dramat!

-5g zabija i powoduje kornawirusa
-wszystko to spisek masoński/NWO/chvjwie co jeszcze
-depopulacja
-szczepionki

#!$%@?

już pominę płaskoziemców czy innych jaszczuroludzi

Przyznam się że kiedyś nawet byłem bliski łyknięcia paru podobnych bredni a może i chwilowo nie negowałem ich ale szybka refleksja i się ogarnąłem (ale miałem wtedy naście lat).

Ale to są takie grube manipulacje dla naiwnych że bania mała. Tam się ignoruje naukę, liczą się tylko opinie, odczucia, przeczucia, półprawdy, brak komptencji w danej dziedzinie i STRACH! Tak na strachu to się najbardziej opiera, pewnie to wzięli z najpopularniejszej religii która defacto też na strachu się opiera.

Kilkanaście lat temu gadałem z fanem takich rzeczy i te same argumenty zawsze były, wszystko trzeba było podeprzeć tezą że jacyś ludzie chcą rządzić światem, bo inaczej sie to kupy nie trzymało. Czyli negowanie całej nauki z całego świata, tysięcy specjalistów którzy zajmują się dziedzinami w swoim fachu. Ci mityczni ONI sterowali nimi wszystkimi żeby ukryć jakiś spisek.

Teraz mam wrażenie że przy okazji pandemii to odżyło. Martwi mnie że z pozoru kumaci ludzie łykają to jak pelikany. Najgorsze jest to jak w swoim bliskim otoczeniu też się pojawi taka osoba gorliwie "wierząca" i ciągle męcząca tymi tematami.

Nie dziwi mnie już wcale fakt że ludzie palili innych na stosie, uważali za czarownice itp. Obecni ludzie nie różnią się niczym od tamtych, jedynie nauka, wiedza i procedury społeczne trochę te zapędy to przytemperowały.

ehh

#koronawirus #teoriespiskowe #5g #heheszki
  • 11
@darktemplar: Masz racje, niektórzy za mocno sobie wkręcają jakieś teorie spiskowe i tkwią w przekonaniu ze tak naprawdę jest. Od siebie dodam ze teoria z 5g dla mnie osobiście jest absurdalna i w nią nie wierze.

Z drugiej strony jednak nigdy nie uwierzę w to, ze jakiś człowiek w Chinach zjadł nietoperza/łuskowca i przez to cały świat stanął.
@Rbkk: Dokładnie jak @trollasek: pisze. Dodam jeszcze że co za różnica dla Ciebie w zasadzie? Jaki pozytywny wpływ ma to że ludzie wierzą te teorie? Uratują świat? Poprawią sobie samopoczucie myśląc że wiedzą więcej?

Bo negatywny bywa np blokowanie rozwoju 5G, szczepionek (potencjalny nawrót chorób), powiększenie epidemii.
@darktemplar: Dlatego napisałem Ci w poprzednim poście ze masz zupełna racje co do ludzi szerzących strach opowiadając jakieś niestworzone historie.

@trollasek: Wielu naukowców i badaczy wypowiadało się już, ze da się zauważyć ingerencję człowieka w genom wirusa, są pewne widoczne konstrukty które nie zdarzają się w naturze.

Nie mam zamiaru się z Tobą tutaj trade’owac.
Niech każdy sobie wierzy w co chce, wyjebka.
@trollasek: Był testowany w lobolatorium by wynaleźć na to szczepionkę. Ogolnie epidemia wirusa w koronie zaczęła się od listopada w Chinach 2019 roku i normalne, że chcieli stworzyć szczepionkę. Z czego składa się szczepionka kumplu mój? Szczepionka to nic innego jak Twoje przeciwciała, które produkuje Twój organizm, ale kiedy organizm jest chory to jego układ immulogiczny przestaje wytwarzać odpowiednią ilość przeciwciał i dlatego powstają szczepionki żebyś nie zdechł na obojętnie jaką
@trollasek: Ale masz racjŕ. Wirusy mutują - to normalne a same coronawirusy są znane od lat 60 XX w i zarażały wielbłądy głównie. Nie chce wiedzieć co człowiek robił z tym wielbłądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło wikipedia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darktemplar: O ile większość takich teorii to bzdury, niektóre mniej odjechane teorie spiskowe okazały się prawda. Wiec coś tam ogarniasz, ale zapominasz ze w tym wszystkim trzeba umieć łączyć kropki. Mieć wiedzę, ale jeśli coś jest czarne to trzeba mówić że czarne, nie ze różowe bo jakiś pan w telewizji (z większą wiedzą niż twoja) tak powiedział. Mimo że fakty mówią same za siebie
Widziałam gdzieś na fejsie filmik jakiegoś foliarza, który pokazuje nowy banknot £20 - stwierdził, ze latarnia morska to nadajnik 5G, a znaczek nad nadajnikiem to symbol koronawirusa xD