Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że wziąłem prysznic, a tam za to wzięły mnie mocne #przemyslenia i #feels. Zastanawiałem się tam bowiem znów nad moim sp******eniem. W wielu moich wpisach piszę o swojej samotności, o braku dziewczyny, o braku znajomych, lecz to wynika ciągle z braku całkowitego przyznania się przed samym sobą, iż urodziło się spie*doliną. Natomiast wszystko to w teorii jest bardzo proste.

Weźmy za przykład takiego Chada Kubusia, który to 01.04.2019 dokonał obrzydliwej zbrodni na mojej pewności siebie. Towarzyszyła mu wtedy p0lka Oliwia, ale to nie jest zbyt istotne w dalszej części tego wpisu. Wracając - Chad Kubuś jest przystojnym, dobrze zbudowanym, niezbyt inteligentnym/oczytanym (a więc na poziomie większości #rozowepaski), pewnym siebie młodym człowiekiem z bujną fryzurą, wysokim wzrostem i nielimitowanym środkami na karcie kredytowej swojego ojca. Jest to wręcz idealny partner dla większości #p0lka, toteż rucha ile wlezie. Ja za to, to być może w miarę inteligentny człowiek, jednak definiuje mnie głównie moje spie*dolenie w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi. Przynajmniej ta definicja objawia się w oczach rówieśniczek i rówieśników. Nie mam ani bogatych rodziców, ani bujnej fryzury, ani wyróżniającego się wzrostu (choć to najmniejszy problem i akurat na to nie mam prawa narzekać). W konfrontacji z Chadem Kubusiem jestem na przegranej pozycji. Nikt nie chce mieć do czynienia z osobą, która samą mordą odstrasza, a kiedy zacznie coś mówić to nie można skupić się na jej słowach. Dlatego właśnie doszedłem do wniosku, że nie ma dla mnie nadziei, a moje miejsce jest na końcu tego łańcucha pokarmowego. Przegrałem, a dodatkowo odarto mnie z wszelkiej godności i honoru. Nie pozwolono mi się bronić. A dowodem tego, a zarazem dziełem mego #!$%@? jest uzależnienie od masturbacji i niemożność odnalezienia się w dzisiejszym świecie.

Tak więc, czekam na śmieciarkę...
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #stulejacontent #depresja
Przychlast - Powiem wam, że wziąłem prysznic, a tam za to wzięły mnie mocne #przemysl...

źródło: comment_1586468384C2Ockrz3MZizBOOiDH82au.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz