Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam #!$%@? bardzo, ale oni rozdadzą te maseczki czy coś? Przecież teraz nawet nie idzie nigdzie ich kupić XD. A nawet jakby były dostępne w aptekach to jak mam po nie iść skoro nie mogę wyjść bez maseczki? I przede wszystkim dlaczego tydzień temu mówili, że maseczki tylko szkodzą, a teraz jest obowiązek ich zakładanie?
#koronawirus #tvpis #bekazpisu #polityka #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1586455140Sj2KdM5syxBYcUTEnh19jS.jpg
  • 23
@Misza97: Załóżmy, że chciałbym 30 maseczek 1 na dzień, Pierwsza aukcja na allegro 7zl za maseczkę. Czyli miesięcznie bym musiał wydawać 210 zł. Jak ty to sobie wyobrażasz? Nie uważasz, że ludzie powinni te maseczki dostać?
a gdzie szukałeś? bo na allegro widzę są, w sklepach internetowych też można kupić. Podobno w aptekach i biedronkach też


@musztym: Starsze osoby w większości nie mają internetu ani nie wiedzą jak z niego korzystać i co mają zrobić? A na każdej aptece w moim mieście jest wywieszona informacja, że nie ma maseczek ani rękawiczek. W biedronkach już nic nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@musztym: Nie wiem czy wiesz, ale nie każda starsza osoba ma rodzinę, która mogłaby tej osobie pomóc. Są ludzie, którzy są samotni. Pan Szumowski mówił o obowiązkowych maseczkach
@ZeT_ u mnie różowa ze skilem na maszynie lvl kek uszyla 6 w godzinę. Nie sa pięknie (ani rowne xDDDDD) ale idealnie zakrywaja usta i nos. Nawet ręcznie można je uszyc. Serio, nie jest to trudne. Nawet nie trzeba gumek, bo można zrobić wiązane na sznurki z materiału. Jeden duży podkoszulek poświęcony i są maski. Wszystko się da, a masz tydzień na zorganizowanie się:)
@ZeT_: Kupiłam dziś w pierwszej lepszej aptece pod blokiem, fakt, cena przesadzona bo 7zl za sztukę ale dezynfekujesz po użyciu i elo. Są normalnie dostępne ale radzę teraz kupić bo po świętach może być już gorzej.
Wykop zawsze niezadowolony. Nie kazali nosić masek - źle. Teraz będzie nakaz - też źle. ;P


@nalia91: Ja jestem w niebowzięty, że teraz to będzie obowiązek, ale może niech najpierw zapewnią wszystkim te maseczki, a nie mówią, że trzeba teraz i #!$%@?