Wpis z mikrobloga

@pieknykwiatuszek: Głównie internet ale także różne wystawy i tym podobne. Kilka na miesiąc będzie,a czasu to bardzo różnie i nie da się tak określić. Jedną rzecz zrobię w 2 godziny, drugą kilka dni.
@PhoenixSoul: Pozdrawiam kimkolwiek jesteś :D
  • Odpowiedz
@Tobias07: O proszę, ktoś tu stare czasy pamięta. Od 3 lat nie robię. Czyli od kiedy zdecydowałem, że przechodzę na obrazy. To był fajny i ciekawy etap w moim życiu ale o wiele bardziej mogę się wyrazić malując. Choć nie oznacza to, że już nigdy nic nie zrobię. :) Bo ostatnio w sumie kusi, ale miałem jakieś problemy z Game Makerem.
  • Odpowiedz
@kmt187: No gdyby mi te karakany nie zamknęły lasu to by było lepiej, ale ogólnie jest zajebiście i pokochałem to miasto. Na pewno lepiej niż w takim Glasgow.
  • Odpowiedz
@Nikas: wyjaśniłbyś januszowi sztuki o co chodzi w tym obrazie? Dlaczego taka są jakieś mazy (niebieski na prawym), dlaczego postacie nie mają normalnych proporcji, dlaczego akurat takie kolory? Chciałbym umieć rozumieć sztukę.
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Poczytaj sobie o kubiźmie i ekspresjoniźmie. To dwa nurty które wywarły na mnie największy wpływ. Tworzę w ten sposób bo nie interesuje mnie realizm. Realizm to mam przed oczami jak mam je otwarte w ciągu dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A malując bardziej abstrakcyjnie mogę bardziej wyrazić siebie. Praca po lewej jest na temat choroby afektywnej dwubiegunowej, a po prawej to po prostu taki erotyk
  • Odpowiedz