Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: szczerze rzecz biorąc jestem zażenowany, że posłami są tacy ludzie jak Żukowska czy ci z Razem

Zresztą ta Żukowska już raz pisała, że nie podpiszą się pod Konfederacją. Dlaczego? Bo nie.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: może i beka, ale mnie ten screen bardzo smuci. W tym kraju nic się nie zmieni, a ci osłowie, wybrańcy narodu, przy korycie zachowują się jak świnie, rozpychają się by jak najwięcej się nachapać.
  • Odpowiedz
@Pawery1: @rorf46: @OCIEBATON: bo jmamy dwie partie które są na tyle elastyczne że nie podejmują dzialan zgodnie z jakaś odgórna ideologia a kierują się racjonalizmem. Niestety Pisowska propaganda próbuje nam wmowic, i w wielu przypadkach to się udało, że rządy tych dwóch partii zrujnowały Polskę.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Polecam wszystkim poczytac troche Zukowska na twitterze, baba jest bezczelna w swoich odpowiedziach, epatuje agresja i nienawiscia wobec osob o innych pogladach. BTW ona pelni role rzecznika prasowego ;-;
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Żukowskiej nie lubię bardzo, denerwuje mnie jej podejście do wielu spraw i do dyskursu politycznego. Ale pytanie ponad podziałami: Czy ta ustawa na pewno była taka sama? Tzn. Czy ustawa konfederacji zawierała tylko i wyłącznie zapis odnośnie podwyższenia kwoty wolnej do dwunastokrotności płacy minimalnej czy były tam też inne zapisy?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: @Pawery1: @nivixi: W tym przypadku bez sensu czepiać się Żukowskiej, bo odrzucanie jakiejkolwiek współpracy z Konfederacją to pewnie oczekiwanie części wyborców Lewicy. Tego typu podejście stosuje się nie tylko w Polsce. Osobiście uważam, że skoro przedstawili własną ustawę to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Konfederacja ją poparła i na koniec wyjdzie na to samo.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: w tym wschodnim zaułku krew sarmatów wrzy po prawej i po lewej stronie ci pieniacze nie byliby w stanie pojąć idei rządu jedności narodowej. Prawda jest taka, że oni powinni działać razem dla wspólnego dobra kraju a nie partyjnym warcholstwem
  • Odpowiedz
@OCIEBATON w polityce ważne jest kto jest autorem rozwiazania. Nie pamiętam dokładnie np za 500+ pewnie głosował nie tylko PiS, a nikt nie mówi że to beneficjenci zawdzięczają pslowi czy platformie. Gdyby przeszlopod banderą sld to by na zawsze tak zostało w pamięci ludzi
  • Odpowiedz