Wpis z mikrobloga

Dziś miałem miałem sen, że kuzynka próbuje mnie nauczyć niemieckiego a ja nic nie rozumiem. Mówi coś o mszy po niemiecku.
Zauważyłem też, że jest w pokoju siostra i wszyscy jesteśmy w wieku szkolnym. Siostra siedziała przed lustrem na podłodze a ja patrzyłem się przez chwilę na to lustro.
Potem wychodzę z tego pokoju na korytarz biorę pistolet na kulki(we śnie strzelał czymś innym) i ktoś próbuje się bronić 1 cm nożem gdy w niego celuję.
Wracam z powrotem do swojego pokoju i widzę, że jest tam kolega z pracy i serwer na podłodze. Serwer jakiś dziwny, coś mi nie pasuje. Pytam gdzie ma dyski twarde, on mówi, że z przodu.
Wychodzę z pokoju i wracam do niego, teraz już tam nikogo nie ma, kładę się na łóżku, zasypiam i:
1. Jakaś dziwna przeźroczysta postać siedzi ma moim łóżku, powoli ciągnę ją za rękę i układam obok siebie. Obracam się na drugą stronę i ona znika.
2. w tym podwójnym śnie widzę, że w niektórych miejscach podłoga się pali(odrazu wiem, że to fejk) ale bardzo powoli mogę się ruszać, po chwili to wszystko znika.
———
Takie głupoty mnie męczą o 5 rano. ()
#sny #dziwnesny
  • 1
Wracam z powrotem do swojego pokoju i widzę, że jest tam kolega z pracy i serwer na podłodze. Serwer jakiś dziwny, coś mi nie pasuje. Pytam gdzie ma dyski twarde, on mówi, że z przodu.


@100x: @m__b multikonto!