Wpis z mikrobloga

A jak juz ktoś ma edukacje seksualna to powinien wiedzieć co mu grozi za spontaniczny seks.


@Furiat: spoko, nad zakazem takiej edukacji tez chca głosować. xD

Później poproś o zabicie życia w kobiecie. Zawsze jak słyszę o postępowych abortonistkach to myślę o tragedii kobiet, które nie mogą mieć dzieci.


@LimiL8: aha. Ktos nie może mieć dziecka, to ja powinnam sie cieszyć że mogę i z tego korzystać? Wiesz że ludzie
@AnMarie: Ja tam jestem za edukacja. Powiem tak to może załapiesz mój punkt widzenia a może nawet przyjmiesz go. Palacz z mojego punktu widzenia to debil i ignorant który truje sam siebie a może i innych biernie. Tak samo nie mam dobrego zdania o kobiecie która świadomie łyka tabletki hormonalne bądź naraża się na zabieg aborcji (już nawet nie chodzi o dziecko tylko szkody dla własnego organizmu) bo się przyjemniej dymac.
@AnMarie: tak myślę o głodujących i innych potrzebujących dzięki temu mogę się udzielać harytatywnie.
Dzieci chore też są adoptowane.
Jeśli możesz mieć dzieci to się ciesz i skorzystaj jeśli znajdzie wartego partnera do wspólnego wychowania. Żona znajomego urodziła martwe dziecko w 3cim miesiącu. Drugie też musiało walczyć o życie w inkubatorze. Widać wtedy trud, determinację i odwagę. Stawiam to na przeciw wygodzie, łatwiźnie i strachu.
no jest jakaś ustawa która ma zezwolić na udział nieletnich w polowaniach pod opieką dorosłych, wyciągnęli z zamrażarki też


@nika_blue: Tylko to jest powrót do sytuacji sprzed dwóch lat, bo tą ustawę oni zmienili. To jest bzdurne, że 17 latek nie może iść na polowanie, tylko w Polsce tak jest.
@Aster1981: Tak. Tania i dostępna i jak masz racje dalej to aborcja. Konsekwencje zależnie od podejścia: psychiczne, duchowe, zdrowotne, czy jakie kto tam może mieć. Każdy ma w tym względzie swoje zadanie, które szanuję.
@LimiL8: porównanie z dupy. Ciąża i poród wiążą się z bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia kobiety. Póki co nikt nie ma prawa cię zmusić do oddania kropli krwi dla biorcy bez twojej zgody, nikt nie wytnie ci nerki w imię wyższych celów, bo ktoś potrzebuje przeszczepu, za to nadal toczy się dyskusja, czy można ryzykować zdrowie i życie kobiet wbrew ich woli.