Wpis z mikrobloga

I cyk, głosujmy nad zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej w środku pandemii, gdy kobiety nie mogą nawet normalnie wyjechać za granicę i tam zachować resztki godności podejmując decyzje zgodne z ich sumieniem.

Z dnia na dzień, życie w tym kraju jest coraz większą parodią.

#aborcja #gorzkiezale #bekazpisu #bekazprawakow
  • 108
  • Odpowiedz
@e___g: Cóż. Ja też jestem zwolennikiem twojej teorii, ale wprowadziłbym kilka drobnych zmian. Niech tutaj aborcja będzie dozwolona, a osoby którym to przeszkadza niech wyjadą :)
  • Odpowiedz
@DonPablito: niech wyjezdżają kto komu zabrania? mi jest dobrze i nie narzekam i znam takich co mają 10 razy więcej ode mnie i najgłośniej krzyczą i narzekają że wyjadą - niech jadą.
Niestety ten kraj jest wypełniony po brzegi ludźmi wiecznie nie zadowolonymi, co by nie zostało zrobione to zawsze narzekają, na wszystko na wszystkich i mi własnie to odbiera smak życia, nie mam problemu z podatkami z 500+ z wyborami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@AnMarie: do tego jeszcze ustawy o zakazie edukacji seksualnej i zezwolenie na udział dzieci w polowaniach xD No faktycznie teraz dobra pora na wyciąganie i przepychanie takich rzeczy. Rzygać się chce.
  • Odpowiedz
Normalnie wdałabym się w dyskusje, ale po przdczytaniu poniższego nawet nie ma sensu żebym rozwijała skróty myślowe.

I postaraj się uprawiać mniej seksu zamiast zabijać dziecko.


@RoastieRoast: Jaka ilość seksu zmniejsza szanse na poważne wady płodu? Raz na tydzień, raz na miesiąc? xD
Rozumiem, że jak w ogole nie chce dzieci to najlepiej wcale nie uprawiać seksu, bo potem jakiemuś randomowemu człowiekowi na drugim końcu polski będzie bardzo przykro, że chce
  • Odpowiedz