Wpis z mikrobloga

I cyk, głosujmy nad zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej w środku pandemii, gdy kobiety nie mogą nawet normalnie wyjechać za granicę i tam zachować resztki godności podejmując decyzje zgodne z ich sumieniem.

Z dnia na dzień, życie w tym kraju jest coraz większą parodią.

#aborcja #gorzkiezale #bekazpisu #bekazprawakow
  • 108
  • Odpowiedz
@cyjannn: nie uważam, że moje życie to bylejakość i marna egzystencja spełniam swoje marzenia i cieszę się życiem i szkoda mi czasu na narzekanie bo to nic nie daje.
Nic nie zmienia, nic nie pomaga. Wstaję rano i mam mnóstwo energii, nie zaczynam dnia od picia kawy siedzenia i mulenia idę zrobić swoje, wracam i korzystam z życia - polecam.
Wiadomo, że jak ktoś kupi sobie jacht to jedni powiedzą, że
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jak w ogole nie chce dzieci to najlepiej wcale nie uprawiać seksu, bo potem jakiemuś randomowemu człowiekowi na drugim końcu polski będzie bardzo przykro, że chce usunąć ciążę.


@AnMarie: Tak, jak się zabija ludzi to inni mogą mieć z tym problem.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Nikt nie mówi o zabijaniu ludzi. ¯\_(ツ)_/¯
Z drugiej strony, fajna logika - lepiej urodzic uposledzone dziecko z mózgiem na wierzchu i trzymać w meczarniach przy życiu przez kilka dnu, niż dać mu umrzeć w spokoju i bez cierpienia jak jest jeszcze płodem.
  • Odpowiedz
Nikt nie mówi o zabijaniu ludzi.


@AnMarie: Dla każdego kto dzięki postępowi nauki wie co się dzieje przed porodem jasne jest, że płód to odrębny byt z odrębnym DNA. Jest on zależny od organizmu matki, ale to nie umniejsza jego odrębności.

Naprawdę zaskakuje mnie, że można przyjąć przejście przez pochwę za kryterium bycia człowiekiem
  • Odpowiedz
  • 0
@AnMarie pomijając dyskusję o zasadności wykonywania oraz to na kim jest wykonywana, co jeśli się okaże, że lekarz odmówi przeprowadzenia tego zabiegu?
  • Odpowiedz
@AnMarie: Nowoczesny świadomy człowiek nie pali śmieciami w piecu bo wie ze to złe, nie niszczy przyrody, nie kradnie i tak dalej. Tak samo nie dokonuje aborcji. Miał wiece ze z ruchania może być dziecko wiec jako inteligentna osoba do tego nie doprowadził. Tak samo jak z heroina pewnie jest po niej fajnie ale wszyscy wiemy ze mozna się uzależnić i stoczyć na dno.
  • Odpowiedz
Naprawdę zaskakuje mnie, że można przyjąć przejście przez pochwę za kryterium bycia człowiekiem


@RoastieRoast: słyszałam że kryterium jest to czy płód jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Ale co ja tam wiem. Już pominę to, że z uporem maniaka pomijasz kwestie zdrowia płodu. Wiec sorry, ale ta dyskusja sie tu konczy. xD

Tak samo jak z heroina pewnie jest po niej fajnie ale wszyscy wiemy ze mozna się uzależnić i stoczyć na
  • Odpowiedz
@AnMarie: Nie wczoraj stwierdzili, tylko projekt musiał znaleźć się w porządku obrad ze względu na przepisy ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli. A jak go przyjmą to zwiększy się szansa na przegrane wybory :)
Rozumiem i szanuję nie popierać pisu, ale też już nie siejcie propagandy, bo nie jesteście wtedy lepsi.
  • Odpowiedz
@AnMarie: Seks to seks. Nie róbmy z niego wielkiego wydarzenia bo nam chce się dymać. Jest to prymitywny instynkt i tyle. Jeżeli za pomocą wiedzy i nauki jesteśmy w stanie zapobiec barbarzyńskim metodami usuwania płodu to to #!$%@? róbmy. Wielka dziura w logice i psychice osób które sprzeciwiają się np zabijaniu zwierząt na futro a aborcja np spoko XDDD. Wcale z tego płodu nie urodził by się człowiek xDDD. Ja to
  • Odpowiedz
@AnMarie: ooo jakie to smutne! Nie zapomnij dziś bić brawo dla służby zdrowia za ratowanie życia ludziom z covid - mogę potrzebować pomocy ja, Ty, twój tata czy brat. Później poproś o zabicie życia w kobiecie. Zawsze jak słyszę o postępowych abortonistkach to myślę o tragedii kobiet, które nie mogą mieć dzieci. Mało jest kobiet które już urodziły i nie chcą dzieci po urodzeniu. Zresztą mogą oddać do adopcji. Druga sprawa
  • Odpowiedz
@AnMarie: To raz a dwa, że niedługo wyjście z domu tylko na pisemny wniosek, oczywiście przesłany metodą tradycyjną a rozpatrzenie w terminie standardowym ustawowym czyli 14 dni.
  • Odpowiedz
@AnMarie: przyjaciele na Węgrzech walczą z pandemią koronawirusa poprzez cofnięcie prawnego uznania zmiany płci przez osoby transseksualne, więc czego się spodziewasz po pisowskim parlamencie ( ͡° ͜ʖ ͡°) src
  • Odpowiedz