Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 342
Tu powinien być mój reminder.
Otóż nie tym razem.

Teraz chciałem się z was wykopki pośmiać, jakie głupie jesteście. Jak gardzę stonogą za to, jak robi ludzi w balona, tak sto razy bardziej szanuję jego niż prawaka-robaka, a głównie ze względu na jego przepowiednię.

Śmialiście się z KODu, Petru czy Gasiuk-Pihowicz? Nie, z siebie się śmialiście.
Śmialiście z się z Leszkę i konstytucji (otua, hehe, ale beka)? Nie, z siebie się śmialiście.
Śmialiście się z protestów, pisząc ciamajdan? Nie, z siebie się śmialiście.
Tylko o tym jeszcze nie wiedzieliście.

Gardziliście i wyszydzaliście ludzi którzy chcieli bronić między innymi waszych praw? To te prawa władza wyszydza i nimi gardzi.
Atakowaliście opozycję za sprawy nieistotne, ignorując przekręty władzy w sprawach istotnych? Władza jest wam wdzięczna.
Daliście się złapać na kilkuletnią narrację pisowskich gadzinówek, że opozycja potrafi tylko straszyć pisem i przestaliście się pisu bać.
Pisowskie gadzinówki zresztą ochoczo kopaliście, jeżeli tylko łgały na temat homoseksualistów czy imigrantów, żeby podsycać waszą bezsensowną nienawiść.

Dziękuję wam za walne przysłużenie się do wprowadzania ruskich standardów. Władza też wam podziękuje, zaczekajcie tylko na kolejne fale zwolnień, to się przekonacie.

Czy moja pogarda do wykopowych konserw wzrosła od wczoraj? Ani trochę, bo podobnego scenariusza można się było spodziewać od jakiegoś czasu. Przecież neuropa przed tym przestrzegała.

Woleliście się śmiać, że lewaków d--a boli. Tylko nie zauważyliście jednego. Wszystkim rząd zaczął pakować w anus wielkiego dildosa, a tylko wam to sprawiało przyjemność. Teraz boli, bo władza zaczęła tam pakować słoik.

Mam złą wiadomość. Ten słoik pęknie.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #hatfu #oswiadczenie #takaprawda #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kleki_Petra: Piękna retoryka - "kto nie z nami, ten przeciw nam!" xDDD

Nienawiść do PiS-u nie przeszkadza mi w najmniejszym stopniu nabijać się z klaunów z opozycji i z nerłopkowych fikołków na wykopie. Two wrongs don't make a right. Może żeby zdobyć jakikolwiek szacunek, to trzeba na niego ZASŁUŻYĆ, a nie po prostu "być przeciwko tym złym"? Kontrowersyjna opinia, wiem.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Szczerze to trochę takiej postawy nie rozumiem. Sam protestowałem niemało, starałem się, i nadal staram, prostować kłamstwa na wykopie jak je widzę. Czy w związku z tym czuję jakąkolwiek satysfakcję po wczorajszym dniu?

No nie bardzo.
  • Odpowiedz