Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
6,90 /kg za kurczaka w obecnych czasach to jak wygrać z rakiem (ʘʘ)

Widać że wszyscy mają pełne zamrażarki zapasów zrobionych po 18 zł za kg, bo lodówki w sklepie pełne, etykietę z ceną promocyjna widać z początku alejki, ale nikt nie wykazuje nimi zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dieta #mikrokoksy #koronawirus #gotujzwykopem
Pobierz Zabi96 - 6,90 /kg za kurczaka w obecnych czasach to jak wygrać z rakiem (ʘ‿ʘ)

Widać ...
źródło: comment_1586171429pKuyc1k1HSIykPPhgmqljX.jpg
  • 13
@Zabi96: Ja ostatnio stronie od kurczaka :/ kupiłem na promocji i się zatrułem (owadzia marka) kilka różnych osób również i to w różnych sklepach. Także ja takie promocje omijam ...
@wiluxpl niedobrze... poprzednim razem jak kupiłem 3kg w biedronce to było git. Natomiast tym razem... Kupiłem w piątek, dzisiaj kroiłem i troche mi #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiluxpl: @kRpt: Ja prawie od 1,5 roku żywię się na tych promocyjnych zestawach XXL i nigdy nie miałem żadnych problemów, moja różowa również.
Z Lidlowymi nigdy nie miałem problemów, zawsze świeże, nigdy nie trafiły mi się śmierdzące,
W chlewionce już bywa trochę gorzej, średnio 1 na 3 opakowania trochę czuć, ale po odlaniu wody z opakowania i wypłukaniu w bieżącej wodzie jest spoko i po upieczeniu nie czuć żadnej różnicy
@Skogyr: tez kiedys tak indyka kupilem, konczyla sie data, wiec bylo ponad -25% i do tego 40% z aplikacji mi weszlo, wykupilem wszystko co bylo, do dzisiaj go jeszcze mam w zamrazarce xD czesciej bym tam kupowal, tylko do najblizszego lidla 17km, a jechac tylko, zeby sprawdzic czy jest to sredni interes