Wpis z mikrobloga

Miruny trzymajcie proszę kciuki za mnie, dzisiaj pierwszy dzień rzucania fajek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jarałem 19 lat, czas z tym skończyć (òóˇ)
#oswiadczenie #rzucaniepalenia
ps. na razie nerwowo się trzymam, tylko suszy mnie jak po maratonie alkoholowym xD
ps.2 a jak dzisiaj przeczytałem, że palący są 14 razy bardziej narażeni na powikłania przy #koronawirus to już w ogóle mi się odechciało :(
Pobierz acidd - Miruny trzymajcie proszę kciuki za mnie, dzisiaj pierwszy dzień rzucania faje...
źródło: comment_1586156761BqNgVbCTsj4dYDPw1mNChe.jpg
  • 90
@acidd: ja popieram to co pisze @blackmaul: sam paliłem przez 7-8 lat, a biorąc tą książkę już po 1/2 nie miałem ochoty na palenie i sam pomysł palenia mnie odrzucał. Gdy na końcu autor kazał zapalić ostatniego papierosa w życiu, to mnie to tak odrzucało że wziąłem 2 buchy i wywaliłem. I od prawie roku nie zapaliłem ani jednego papierosa, nie myśle, nie cierpie, nie tęsknie za tym - bo
przeciez juz rzucales?


@d1ck: tak było :D ale tym razem na serio ;)
w sumie to raz próbowałem tak na poważnie no i jak się skończyło to widać- rzucam jeszcze raz xD
@acidd: Mirek, ja po 4 latach rzuciłem. Z dnia na dzień rzuciłem, leci już czwarty miesiąc. Pierwsze trzy tygodnie były dla mnie najgorsze, myślałem, że wyrwę sobie włosy jak widziałem jak ktoś palił. Do tego stresująca robota i warunki praktycznie niemożliwe do przejścia, ale jakoś się udało.

Trzymam kciuki! Mi pomaga bardzo aplikacja Flamy, chcę zdobyć wszystkie achievementy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: dasz radę, moja babcia lvl 70 po 50latach palenia rzuciła z dnia na dzień. Kupiłem jej epapierosa i już trzeci miesiąc nie pali zwykłych a powiedziała że nie długo chce rzucić całkiem nikotynę.