Wpis z mikrobloga

jak siedzisz w domu to na pewno możesz sobie tak pomyśleć. Tymczasem wracając dzisiaj z pracy mijałem 6 rowerzystów którzy postanowili sobie zrobić wycieczkę, również ujrzałem grupę wędkarzy, motocyklistów jadących w grupie i rodziny które sobie spacerują ulicami. To wszystko widziałem w przeciągu pół godziny jadąc autem. Ruch samochodowy dzisiaj był spory.


@thampel5: no #!$%@? niewiarygodne, że oprócz ciebie są też inni, którzy jeżdżą autami zapewne do pracy i z
  • Odpowiedz
@Alorotom: umysł biedaka zawsze będzie biedny
"Po 1848 roku, kiedy wprowadzono w życie szwajcarską konstytucję i obowiązujący do dziś ustrój, Szwajcaria przekształciła się z zacofanego i biednego narodu w społeczeństwo cieszące się niespotykanym w świecie dobrobytem i stabilnością polityczną."
Fragment z książki "Szwajcarska demokracja szansą dla Polski"

Ale z polską świadomością nie ma konstytucji, dobrobytu i stabilności, tylko jest, wspomniana przez ciebie "prostytucja", dobrobyt w TvPiS i wielki burdel i
  • Odpowiedz
Mireczki takie zniewolone xD PRO STY TU CJA


@Alorotom: Jak w koncu zobaczysz jak wladza nas dyma i robi z nas prostytutki wycierajac sobie dupe konstytucją, która nas przed tym chroni to przestaniesz się śmiać. O ile jeszcze jakies szare komórki u ciebie funkcjonują...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: bydlaka to mam miedzy nogami ale nie marw sie, wychodz na spacerki to wredna matke zarazisz i bedziesz juz mogl nie chodzic na pszyrke
  • Odpowiedz