Wpis z mikrobloga

@tygry: akurat przymusowe maseczki w zamian za możliwość transportu byłyby git. Ale cóż, to tylko fikcja, bo gdyby było wystarczająco testów i maseczek, to nie byłoby problemu. Mam nadzieję, że po pandemii (o ile gospodarka doszczętnie nie upadnie) wprowadzą rezerwy masek, rękawiczek, itd. Na wypadek kolejnej pandemii.
  • Odpowiedz
@rorf46: ja tez się zgadzam ze stanowskim, pozamykano wszelakie instytucje, zakłady pracy przez co wiele osób straciło źródło dochodów, a ludzie maja to w dupie i sobie łażą jakby nic. Wiec po co to było zamykać? Pootwierac wszystko z powrotem bo bydło i tak sobie nic z tego nie robi.
  • Odpowiedz
@thampel5: jak to nic sobie nie robi, skoro ulice są puste? Zostaliśmy jedynie z absurdalnymi zakazami wstępu do lasu i na plazę. Czy takich ludzi jak ty serio koniecznie trzeba trzymać za mordę? Nie poradzisz sobie inaczej?
  • Odpowiedz
jak to nic sobie nie robi, skoro ulice są puste?


@rorf46: jak siedzisz w domu to na pewno możesz sobie tak pomyśleć. Tymczasem wracając dzisiaj z pracy mijałem 6 rowerzystów którzy postanowili sobie zrobić wycieczkę, również ujrzałem grupę wędkarzy, motocyklistów jadących w grupie i rodziny które sobie spacerują ulicami. To wszystko widziałem w przeciągu pół godziny jadąc autem. Ruch samochodowy dzisiaj był spory.

Zostaliśmy jedynie z absurdalnymi zakazami wstępu do
  • Odpowiedz
Jak myślisz, że coś takiego wprowadzić mogą to zazdroszczę wyobraźni


@Alorotom: parę ostatnich dni przesiedziałeś pod kamieniem? Taksowali ludzi za mycie auta czy spacer po cmentarzu, rzecznik mówił o sprawdzaniu kto co kupił i czy to były "istotne" zakupy. Na tym poziomie idiotyzmu i inwigilacji naprawdę nie trzeba mieć wiele wyobraźni żeby zrobić takie porównanie, szczególnie że poziom zagrożenia jest dosłownie taki sam co w wymienionych sytuacjach.

A to wszystko
  • Odpowiedz
@rorf46: Proponuję zacząć od zamknięcia Weszło i Kanału Sportowego i niech wszyscy siedzą na dupie, bo te firmy w chwili epidemii nie są do niczego potrzebne. Zapraszają do studia po kilka osób i tym samym mogą potencjalnie przyczynić się do rozprzestrzeniania wirusa.
  • Odpowiedz
@rorf46: jak dzbanowski szedł do studia na żenujące nagranie z Marcinem Najmanem powinien dostać 30tysiecy i nakaz powrotu do domu. Budżet zasilony i oszczędzono by ludziom tej żenady- same profity.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: #!$%@? łatwo tak mówić jak się mieszka w willi z całkiem sporym kawałkiem swojego prywatnego lasu. Ciekawe ile by Krzysiu grzecznie wysiedział w kawalerce 30m na blokowisku...
  • Odpowiedz