Wpis z mikrobloga

Hej,
W nawiązaniu do wcześniejszego dzisiejszego wpisu do tej pory:

Na 8:30 było: 13 osób
Na 10:00 było: 11 osób
Na 11:30 było: 19 osób
Na 13:00 było: 21 osób

Telefon ze mszy porannej strasznie mnie zawiódł. Do tego stopnia, że postanowiłem dzisiaj nie odpuszczać chociażby miał się na mnie pogniewać sam papież i nałożyć na mnie ekskomunikę.

Tak jak obiecałem i czego świadkiem było ponad 100 osób na żywo zadzwoniłem w trakcie mszy o godzinie 11:30 pod 112.
Poinformowałem Panią operator o zgłoszeniu i fakcie ilu świadków może to potwierdzić.
Zgłoszenie przyjęto.
Po kilkunastu minutach przejechał patrol, nawet się nie zatrzymując. Skandal.
Ale cierpliwie czekaliśmy na dalszy rozwój sytuacji.
Jak się okazało słusznie, ponieważ po chwili przyjechało dwóch nieumundurowanych policjantów i na zmianę zaczęło zaglądać przez okno.
Po 5 minutach stania wsiedli w samochód i przeparkowali go spod wejścia na parking parafialny. Po 20 minutach siedzenia w aucie odjechali. 15 min przed końcem mszy.

Cierpliwość jest cnotą. Może dostali pilne zgłoszenie, nie wiem... w każdym razie postanowiłem poczekać z kolejną interwencją do kolejnej mszy, której świadkiem było 250 osób na Twitchu.
W szczytowym momencie wykonania telefonu po godzinie 13:00 naliczyłem 10 osób w środku i 14 na zewnątrz.
Pół godziny od zgłoszenia przyjechał ten sam nieoznakowany radiowóz co wcześniej i ponownie zaparkował na parkingu parafialnym z prawej trony kościoła.
Policjant wszedł na mszę, sprawdził z kolegą ile jest "wiary" po czym przez 15 minut dyskutowali z jednym z księży w parafialnych drzwiach spisując jakieś dokumenty (mandat lub pouczenie, nie wiadomo).
Po czym stali jeszcze 15 minut i odjechali.

O godzinie 16:00 ponownie sprawdzimy na ile ksiądz tej parafii poczuwa się do respektowania interwencji organów państwowych (przy dobrej muzyce).
Stream będzie trwał do godziny 19:00. (17:00 gorzkie żale, 18;00 kolejna msza)
Liczenie zaczynam o 15:20.
Po 19:00 pora na cs'a.

Zgłoszenie na 112 można przesłuchać na klipach w serwisie twitch:

www.twitch.tv/bizonsky

Cały stream z resztą zgłoszeń pod linkiem: https://www.twitch.tv/videos/583845831
Zapraszam.

ps. dziękuję wszystkim widzom za miłe towarzystwo

To już kolejna afera po LIDLOWEJ (pamiętamy) w temacie koronawirusa. Na szczęście kilka dni po jej rozkręceniu wprowadzono nakaz po 3 osoby na kasę w sklepie i mogłem ją porzucić.
Kolejne wpisy tego typu dodawał będę pod tagiem #wojnykoronawirusowe

#koronawirus
bizonsky - Hej,
W nawiązaniu do wcześniejszego dzisiejszego wpisu do tej pory:

Na...

źródło: comment_1586091568FvHqPvzE2I5El3YuPrcKOm.jpg

Pobierz
  • 101