Wpis z mikrobloga

Hej,
W nawiązaniu do wcześniejszego dzisiejszego wpisu do tej pory:

Na 8:30 było: 13 osób
Na 10:00 było: 11 osób
Na 11:30 było: 19 osób
Na 13:00 było: 21 osób

Telefon ze mszy porannej strasznie mnie zawiódł. Do tego stopnia, że postanowiłem dzisiaj nie odpuszczać chociażby miał się na mnie pogniewać sam papież i nałożyć na mnie ekskomunikę.

Tak jak obiecałem i czego świadkiem było ponad 100 osób na żywo zadzwoniłem w trakcie mszy o godzinie 11:30 pod 112.
Poinformowałem Panią operator o zgłoszeniu i fakcie ilu świadków może to potwierdzić.
Zgłoszenie przyjęto.
Po kilkunastu minutach przejechał patrol, nawet się nie zatrzymując. Skandal.
Ale cierpliwie czekaliśmy na dalszy rozwój sytuacji.
Jak się okazało słusznie, ponieważ po chwili przyjechało dwóch nieumundurowanych policjantów i na zmianę zaczęło zaglądać przez okno.
Po 5 minutach stania wsiedli w samochód i przeparkowali go spod wejścia na parking parafialny. Po 20 minutach siedzenia w aucie odjechali. 15 min przed końcem mszy.

Cierpliwość jest cnotą. Może dostali pilne zgłoszenie, nie wiem... w każdym razie postanowiłem poczekać z kolejną interwencją do kolejnej mszy, której świadkiem było 250 osób na Twitchu.
W szczytowym momencie wykonania telefonu po godzinie 13:00 naliczyłem 10 osób w środku i 14 na zewnątrz.
Pół godziny od zgłoszenia przyjechał ten sam nieoznakowany radiowóz co wcześniej i ponownie zaparkował na parkingu parafialnym z prawej trony kościoła.
Policjant wszedł na mszę, sprawdził z kolegą ile jest "wiary" po czym przez 15 minut dyskutowali z jednym z księży w parafialnych drzwiach spisując jakieś dokumenty (mandat lub pouczenie, nie wiadomo).
Po czym stali jeszcze 15 minut i odjechali.

O godzinie 16:00 ponownie sprawdzimy na ile ksiądz tej parafii poczuwa się do respektowania interwencji organów państwowych (przy dobrej muzyce).
Stream będzie trwał do godziny 19:00. (17:00 gorzkie żale, 18;00 kolejna msza)
Liczenie zaczynam o 15:20.
Po 19:00 pora na cs'a.

Zgłoszenie na 112 można przesłuchać na klipach w serwisie twitch:

www.twitch.tv/bizonsky

Cały stream z resztą zgłoszeń pod linkiem: https://www.twitch.tv/videos/583845831
Zapraszam.

ps. dziękuję wszystkim widzom za miłe towarzystwo

To już kolejna afera po LIDLOWEJ (pamiętamy) w temacie koronawirusa. Na szczęście kilka dni po jej rozkręceniu wprowadzono nakaz po 3 osoby na kasę w sklepie i mogłem ją porzucić.
Kolejne wpisy tego typu dodawał będę pod tagiem #wojnykoronawirusowe

#koronawirus
bizonsky - Hej,
W nawiązaniu do wcześniejszego dzisiejszego wpisu do tej pory:

Na...

źródło: comment_1586091568FvHqPvzE2I5El3YuPrcKOm.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
OP wielki człowiek, wizjoner, stróż! Nie wołam bo nie jestem godzien marnować jego cenny czas powiadomieniem zbytecznym! :D
Czekam na gorzkie żale xD Może do mszy o 18 xD
  • Odpowiedz
W szczytowym momencie wykonania telefonu po godzinie 13:00 naliczyłem 10 osób w środku i 14 na zewnątrz.


@bizonsky: przepraszam, ale dobre wychowanie musi zastąpić faktografia: nie jest pan normalnym czlowiekiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bizonsky: i bardzo dobrze. Księża są jacyś niepoważni. Na wsi obok mnie na samym początku tej epidemii ksiądz wrócił z pielgrzymki do Watykanu. Mimo, że już było we Włoszech pełno chorych to olał to i poprowadził mszę a także jakieś spotkanie z dziećmi. Rodzice nawet nie zdawali sobie sprawe, że on był za granicą. Po kilku dniach to jakoś wyszło na jaw i #!$%@? zadzwonili do Sanepidu. A co zrobił ksiądz?
  • Odpowiedz
@bizonsky: Przecież to jest żenujące gimbo-ateizmo-donosicielstwo. Te 10 czy 20 osób w kościele są mniej narażone na zarażenie niż 20 osób w busie. Widzieliście jak to wygląda teraz na targowiskach?

I zaraz powiecie, że należy się dostosować do rozporządzenia Mateuszka czy innego Kaczysty. I takie spie*doliny będą donosić jak sobie rowerem przez las przejadę, bo stwarzam zagrożenie dla ptactwa leśnego.
  • Odpowiedz
@kwarek10: #!$%@? to ludzie łażący do kościółka - do sklepu i na targowisko trzeba iść zakupy zrobić, do autobusu by do pracy pojechać też trzeba wejść, a łykać wafla w aktualnej sytuacji te bezmózgi nie muszą
  • Odpowiedz
@bizonsky: ja #!$%@?ę role się odwróciły, teraz to już na bank zostaniesz do końca życia osiedlowym szeryfem xDJak bardzo musi się człowiekowi nudzić aby robić takie rzeczy, chcą się pozarażać stare pierdy i poumierać to i tak to zrobią #!$%@?ąc 10 razy na dzień do sklepu poklepać z halinką...
  • Odpowiedz
@deeprest: Tak samo jak ja potrzebuje dla zdrowia fizycznego wyjść na rower, tak samo oni potrzebują dla zdrowia psychicznego iść po "wafla".

Najpierw mówicie, że socjaliści kaczyści są na polecenie Kościoła (a to generalnie zwykle gówno prawda). A teraz im przyklaskujecie i donosicie żeby ich ograniczanie wolności było skuteczne.
  • Odpowiedz
@kwarek10: ale tu nie chodzi o ograniczanie wolności - parki i lasy powinny być otwarte. Chodzi o zamknięte przestrzenie jak kościoły, skupiające starszych i schorowanych. Nie wiadomo nawet jak często ktoś tam dezynfekuje te ławki koscielne
  • Odpowiedz
Zgłoszenie przyjęto.

Po kilkunastu minutach przejechał patrol, nawet się nie zatrzymując. Skandal.


@bizonsky: Jak już się tak do wszystkiego #!$%@?ć...a masz może pozwolenie na monitoring obcej posesji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gdzie tabliczka informująca o monitoringu? Już byli tacy co mieli monitoring założony częściowo na swoją posesję a dodatkowo kamera ogarniała podwórko sąsiada. Sprawa trafiła do sądu i nie ma że przepraszam.
Streamowanie/utrwalanie to następne łamanie
  • Odpowiedz
@deeprest: ale to jest ograniczanie ich wolności religijnej. Te ławki w kościele są statycznie mniej zmacane niż ławki w parku. Ci starsi prędzej zarażą się stojąc po pietruszkę niż w kościele.
Kiedy byłeś w jakimś kościele? Wiesz jak te 15 osób jest tam rozproszonych ?
  • Odpowiedz
Najpierw mówicie, że socjaliści kaczyści są na polecenie Kościoła (a to generalnie zwykle gówno prawda). A teraz im przyklaskujecie i donosicie żeby ich ograniczanie wolności było skuteczne.


@kwarek10: Mało tego, marzy im się stan wyjątkowy żeby jeszcze wprowadzić jeszcze więcej ograniczeń i jeszcze bardziej można było ludzi za ryj trzymać. Bo jeszcze wybory zrobio i duda wygra. A do tego dopuścić nie można. Za rok się zrobi jak już się uzbiera
  • Odpowiedz
Jestem wierzacym I praktykujacym katolikiem, osoby, które poszły do kościoła złamały 5 przykazanie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz