Wpis z mikrobloga

Wiecie ile kosztuje ochrona szeregowego osła w kraju z kartonu? 1,6 mln zł rocznie, co daje 133 tys. miesięcznie. Sama ochrona.
Ale ty, robaku, idź i głosuj na najdroższy długopis świata: @Adrian-Duda.

#dojnazmiana #dobrazmiana #bekazpisu #4konserwy.ru #wybory #covid19

Inna sprawa, że: pepsi > tran > coca-cola. #polityka
A.....a - Wiecie ile kosztuje ochrona szeregowego osła w kraju z kartonu? 1,6 mln zł ...

źródło: comment_1586077132p3iI4g6mxVCMyEYA5EiX0o.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przed czym we ogóle oni chronią tego śmiecia?


@lordwiseguy_prime: No właśnie nie wiem. Chyba przed babciami, które chciałyby mu ucałować stopy za trzynastą emeryturę.
Ja bym co najwyżej splunął na chodnik w jego kierunku. No ale może KOD ma jakichś fanatyków. Nie sądzę. Ale kto wie. Tylko powinno mu wystarczyć maksymalnie dwóch chłopów, a pacjent ma chyba czterech.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Sugerujesz, że wszyscy politycy powinni mieć ochronę za 1,6 mln zł rocznie? Za samych posłów i senatorów wyszłoby blisko miliard. W sumie nie tak dużo, jeśli porównać do kasy przeznaczonej na propagandę i dezinformację @tvp_info. Ale trochę maseczek dla lekarzy za 1,6 mln dałoby się kupić.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Nie ma co pajacować, kolego, przecież to nie jest szeregowy poseł, tylko Jarosław Kaczyński, od którego zależą wszystkie najważniejsze w państwie oraz stoi ponad prezydentem i premierem.

Jest to przypał i cyrk, to fakt. Myślę, że Jarek wcale nie chciał, żeby wyszło bez sensu, ale wyszło i #!$%@?, nie będzie przyznania do błędu (a może nie zdaje sobie sprawy nawet).

Ale on sprawuje najwyższą władzę, więc co tu się
  • Odpowiedz
przecież to nie jest szeregowy poseł, tylko Jarosław Kaczyński, od którego zależą wszystkie najważniejsze w państwie oraz stoi ponad prezydentem i premierem


@meandmymonkey: Problem w tym, że skoro tak, to niech zostanie premierem. Wtedy dostanie ochronę SOP, a jak mu będzie mało, to niech sobie dokupi prywatną. Państwo z kartonu. Premier i prezydent (który ma być właśnie wybierany) są kukłami szeregowego osła.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: szanuje za przekazywanie takich informacji, ale to zje*ane społeczeństwo i tak zagłosuje jak zwykle, a ich guru, mistrzowi kraju należy się jeszcze droższa ochrona. Poza tym nie podoba Ci się to wyjedź, a jak nie to japa i zapier*dalać grzecznie na bande złodziei i ich cudowny elektorat, przyszłość tego narodu.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Warto jednak dodać, że kasa na ochronę Kaczyńskiego idzie z wewnętrznej kasy partii PiS. To jest jednak co innego niż kasa z budżetu państwa. Uważam, że każda partia powinna sobie sama regulować na co przeznacza swoje pieniądze.
  • Odpowiedz
popieram szkalowanie PiSu ale za to usuwanie komentarzy to ch ci w d, #!$%@?ć cenzurę w jakiejkolwiek formie


@Virsky: A ja akceptuję prawo do życia pisowskich, ruskich trolli, ale nie będzie ich w moich wpisach. Niech Putin opłaci pislamistów z odrobiną inteligencji, którzy potrafią pisać nieco cieńszymi nićmi.
  • Odpowiedz