Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: to co piszesz wygląda trochę na urojenia schizoidalne, ale nawet jeśli nie, to argumenty trolii powinno zwalczać się własnymi, merytorycznymi argumentami, tak aby osoba przeglądająca wpis mogła sama stwierdzić czy woli merytorykę czy ataki emocjonalne/personalne (jeśli to drugie to i tak już jej nic nie pomoże). A w tym przypadku nie wiem nawet co napisała osoba której komentarz usunąłeś i dla mnie to wygląda jakbyś po prostu usuwał niewygodne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: ludzie tak kochają tego karła moralnego, że aż ochrony potrzebuje.

Zupełnie, jak dawne kraje socjalistyczne. Tam był taki zajebisty, przyjazny dla człowieka pracującego system, że strzelano do ludzi podczas prób ucieczki z raju do krajów zgniłego kapitalizmu. Z miłości strzelano, żeby mu gorzej tam nie było.
  • Odpowiedz
to co piszesz wygląda trochę na urojenia schizoidalne, ale nawet jeśli nie, to argumenty trolii powinno zwalczać się własnymi, merytorycznymi argumentami, tak aby osoba przeglądająca wpis mogła sama stwierdzić czy woli merytorykę czy ataki emocjonalne/personalne (jeśli to drugie to i tak już jej nic nie pomoże).


@Virsky: Wrzucam ochronę (osła) Kaczyńskiego, grube miliony, a pisowski troll od razu mi wrzuca komentarz, że za PO to na hotel dla Tuska (premiera)
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: "grube miliony" chociaż we wpisie mówisz o kwocie miliona rocznie. O "pisowskich ruskich trollach" czy "pislamistach" xD nawet nie wspomnę. Jak dla mnie jesteś takim samym manipulantem i trollem jak przedstawiasz tych których komentarze usunąłeś, z tym że nawet nie wiem co oni napisali, bo obecnie nie mam dowodu na to że napisali to co twierdzisz. Wniosek - usuwając komentarze nic dobrego nie osiągniesz.
  • Odpowiedz
"grube miliony" chociaż we wpisie mówisz o kwocie miliona rocznie.


@Virsky: Kaczyński rządzi od roku? Pomnóż sobie 1,6 mln przez liczbę lat, odkąd ma prywatną ochronę. Widzę, że ty też jesteś trollem, więc czarno. Pomachaj kolegom od usuniętych komentarzy.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: kolejny objaw urojeń - wszyscy którzy się z tobą nie zgadzają są trollami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Ma ochronę od ~5 lat, 8 milionów to dalej nie są "grube miliony". Jak już mówiłem gardzę PiSem, ale jeszcze bardziej gardzę dławieniem wolności słowa i manipulacją.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Po prostu osoby z wykształceniem podstawowym i zawodowym powinny mieć odebrane prawa głosu a głosy osób z wyższym wykształceniem powinny liczyć sie podwójnie.
  • Odpowiedz
@Argajl: Istnieją ludzie bez wyższego wykształcenia, którzy wiedzą i inteligencją kładą nas na łopatki. Raczej raz na jakiś czas, przy okazji okresowych badań zdrowia, przechodzisz jakiś rodzaj egzaminu na logiczne myślenie i wiedzę. Jeśli ktoś nie wie np. jak nazywa się galaktyka, w której znajduje się nasz układ słoneczny i po podpowiedzi, że jest taki batonik, odpowiada, że chodzi o Marsa, to ma odbierane prawo do głosowania.
  • Odpowiedz