Wpis z mikrobloga

  • 72
Regularnie uprawiam sport (siłownia bieganie) Nie potrafię jednak zrozumieć głąbów i głąbic, którzy za nic mają zalecenia i biegając narażają siebie i innych na złapanie czegoś. Nie warto przeczekać to wszystko, potrenować w domu?
#koronawirus #sport
  • 67
  • Odpowiedz
@TakiTaki: sam jestes głąbem, powiedz mi w ktorym momecie od wyjscia z chaty zarazasz te "zacne grono" ludzi ktorych według twojej teorii i tak nie powinno tam byc - ja wlasnie wrocilem z rybek, pozdro 0
  • Odpowiedz
@Harmideron: no, tak bylo, dlatego zaczales cala rozmowe od eseju na temat "warszafki"(ostatnim razem slyszalem to okreslenie z mordy tepego janusza na rencie) xD a kazdy twoj post to jakis krwotok nienawisci do zwyklego miasta jakich wiele xD , lecz sie przyglupku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: zwykłego miasta? Jakoś nie spotykam większych gburów i tępaków niz ci z warszafki i właśnie to pięknie pokazujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie esej? Napisałem tylko że nie każdy mieszka w warszafce a ty się przysrałeś jak zwykły patus xd
  • Odpowiedz
@TakiTaki:
Siedząc miesiąc zamknięty w domu nie możesz wyjść sam do lasu przejść się dla zdrowia, ale za to możesz sobie na spokojnie pojechać do pracy autobusem i do sklepu i mieć 20 okazji do zarażenia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rdeczka: jaki chaos chłopie, nikt nie mówi o rozważaniu każdego metra kwadratowego lasu. Chodzi o rejony, samorządy mogły by wskazać jakie rejony nie są dostępne i tyle, z podziałem na gminę lub powiat. Prościej jednak jest zakazać wszystkim i cyk pora na csa dla tych przygłupów z rządu
  • Odpowiedz
Nie potrafię jednak zrozumieć głąbów i głąbic, którzy za nic mają zalecenia i biegając narażają siebie i innych na złapanie czegoś.

@TakiTaki Smutne że nie potrafisz, dlatego najpewniej tak łykasz wszystko co Partia ci wymyśli.
  • Odpowiedz
@Harmideron: dzisiaj tak, ale w przypadku jak nie możesz nic innego robić tylko iść do lasu, to wszyscy do tego lasu ruszą i będą tłumy. To nie jest takie trudne do przewidzenia. NA chacie to na chacie. Jest to uciążliwe i denerwujące, ale tego wymagają czasy. Podjęcia się tej trudności i serio, siedzenia w tym #!$%@? domu.
  • Odpowiedz
@SorryGregory A ty masz? Żeby wyjść z mieszkania, trzeba przejść przez klatkę schodową, kilka pięter, czasem trzeba wsiąść do windy. Tak trudno sobie wyobrazić, że to są miejsca, w których szczególnie łatwo się zarazić? I co ci to da, że w lesie nikogo nie spotkasz, jak we własnym bloku spotkasz kilku sąsiadów i wciągniesz w płuca zarazki po kilkunastu kolejnych? Naprawdę potrzebne to bieganie teraz? @TakiTaki ma pełną rację.
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty weź wystaw głowę przez okno i weź głęboki oddech, a do sklepu jak wychodzisz, kominem?Jak jeździsz komunikacją miejską? Ludzi jakoś musisz mijać. I weź pod uwagę że nie każdy mieszka w bloku i nie każdy ma po 10 km do lasu, przepis debilny i tyle. Teraz wyłącz tv i idź do tego okna.
  • Odpowiedz
@Harmideron: a ja nie mam bolu dupska o zadne miasto, i stwierdzam ze zwyczajnie TY (nie kielczanie, czy ktokolwiek), jestes zakompleksionym, przyglupim nieudacznikiem i patałachem ktorego piecze ze nie mieszka w stolicy i czuje podswiadomy kompleks nizszosci wobec kazdego z tego miasta, no wez dalej cos napisz o tym ze "warszafka kurła kwik chrum tam to gnoje i zlodzieje mieszkajom!!!!"
  • Odpowiedz