Wpis z mikrobloga

  • 72
Regularnie uprawiam sport (siłownia bieganie) Nie potrafię jednak zrozumieć głąbów i głąbic, którzy za nic mają zalecenia i biegając narażają siebie i innych na złapanie czegoś. Nie warto przeczekać to wszystko, potrenować w domu?
#koronawirus #sport
  • 67
  • Odpowiedz
  • 1
@pawel_je ja nie mówię, że jest zakazana. Mi chodzi o to, że do ludzi w Polsce nie dociera, że lepiej zostać w domu i nie narażać się. Dokładnie tak samo było we Włoszech gdy byłem. Polska jest jakby miesiąc za tym co się we Włoszech dzieje.
  • Odpowiedz
@Harmideron: @LegoCiemnyLas: no fajnie, fajnie, ale podwarszawskie lasy w weekend z dwa tyg temu jak bylo cieplej byly doslownie przepelnione i to tak ze w swojej rodzinnej dzielnicy do ktorej wpadam zawsze na rower po lesie i jest 2-3 osoby, tak teraz bylo z 200-300, a las jest wielkosci moze 1 kilometra kwadratowego.
Jak nie zamkniesz wszystkich lasow i parkow to beda debile pakowac sie w auta i
  • Odpowiedz
@Harmideron: bul dupska o stolice nigdy nie przestanie mnie smieszyc xD tak samo bylo we wroclawiu, krakowie, poznaniu, to kwestia ilosc mieszkancow na przestrzen lesna a nie tego ze mieszkasz w gownomiescinie bez perspektyw xD
  • Odpowiedz
@pawel_je: tak, ludzie powinni siedzieć w domu. No to siedzę, pracuję zdalnie w planie mam 230-260h zrobić w tym miesiącu i nigdzie nie wychodzę bo po co, zrobiłem wcześniej zapasy. A skoro i tak się siedzi w domu to szkoda nie skorzystac i nie dorobić. Żałuję jedynie, ze w niedzielę nie mogę pracować, no ale trudno. A skoro nie mogę to wybacz ale nie będę siedział cały dzień w domu,
  • Odpowiedz
@RubinWwa: mam bardzo duże perspektywy przygłupie xD beka z ciebie wychodku jedyne co to potrafisz pluć jadem. Wielki warszafiaczek pokazał co to znaczy kultura ( ͡° ͜ʖ ͡°), oko za oko.
Jakoś nie widziałem bólu dupy o wrocław itp. tylko jak zwykle ta ha tfu warszafka się wyróżnia swoim idiotyzmem xD
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Jak tak się wypowiada typowy warszafiaczek to nie dziwne że każdy normalny człowiek ma takie zdanie o stolicy. Typowe baranie łby z was xD. Gdzie mam ból dupy wychodku? Tylko ty tutaj srasz żarem xD
  • Odpowiedz