Wpis z mikrobloga

  • 72
Regularnie uprawiam sport (siłownia bieganie) Nie potrafię jednak zrozumieć głąbów i głąbic, którzy za nic mają zalecenia i biegając narażają siebie i innych na złapanie czegoś. Nie warto przeczekać to wszystko, potrenować w domu?
#koronawirus #sport
  • 67
  • Odpowiedz
@SorryGregory Nie widzisz różnicy między słabo wentylowanym pomieszczeniem jakim jest klatka schodowa, albo winda, a przestrzenią za oknem? To po pierwsze, a po drugie - nie widzisz różnicy między nieuzasadnioną potrzebą biegania dwa razy dziennie codziennie, a wyjściem na konkretne zakupy raz w tygodniu i siedzeniem poza tym w domu? Jak nie mieszkasz w bloku to fajnie, ciesz się tym, ale spora część Polaków jednak mieszka i ich to dotyczy.
  • Odpowiedz
akurat nie ma w Polsce partii, której kibicuję. :-)


@TakiTaki: To nie ma znaczenia, Partia jest jedna, zdominowała każdą sferę państwa i wszystkie instytucje a teraz już nawet życie społeczne czy gospodarcze i jak widać po stwierdzeniach takie jak twoje ludzie się i tak na to ślepo godzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saeglopur Nie do końca mnie rozumiesz albo ja źle to przedstawiłem.
Po pierwsze z obecnie rządzącymi nie łączy mnie nic.
Po drugie nie jestem za zakazami. Chodzi mi tylko o narażanie się się niepotrzebne. Wiem, że to nie jest łatwe, siedzieć ciągle w domu. We Włoszech gdy byłem ludzie również się buntowali, że "jak to zakazy?!" Później się dopiero zaczęło.
  • Odpowiedz