Wpis z mikrobloga

  • 72
Regularnie uprawiam sport (siłownia bieganie) Nie potrafię jednak zrozumieć głąbów i głąbic, którzy za nic mają zalecenia i biegając narażają siebie i innych na złapanie czegoś. Nie warto przeczekać to wszystko, potrenować w domu?
#koronawirus #sport
  • 67
  • Odpowiedz
  • 9
@Harmideron szkoda tylko, że Polska jako naród to wiele osób nie rozumiejących zaleceń i myślą sobie "Ja? Mnie przecież to nie złapie". Byłem w kraju w którym wiele osób tak właśnie myślało, ale się przeliczyli i to grubo.
  • Odpowiedz
@TakiTaki: co mnie złapie w lesie jak nikt praktycznie tam nie uczęszcza? nie wiem sarna mnie zarazi czy kto? nie każdy mieszka w warszafce. Są takie zadupia jak świętokrzyskie gdzie ludzi jest malutko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 433
@Harmideron: większość pewnie myśli jak @TakiTaki że każdy las to jak warszafka i tam pełno ludzi, ja w południowej Wlkp mam takie lasy gdzie przez cały rok można ludzi na rękach policzyć, a oni zamiast zakazać wejścia do konkretnych lasów to dają blokadę na wszystkie, zwykli idioci
  • Odpowiedz
@LegoCiemnyLas: No i to jest właśnie problem. Debile siedza w stolicy i wydają rozporządzenia patrząc przez pryzmat okolicy. A efekt jest taki, że ziomek na totalnym zadupie dostaje mandat bo poszedł pobiegać do pustego lasu.
  • Odpowiedz
Nie warto przeczekać to wszystko,


@TakiTaki: Przeczekać, aż władze uznają, że ta kwarantanna nie ma sensu? No spoko, ale kto wie, ile jeszcze im zajmie dojście od tego wniosku? Nawet ludzie, których biznes od tego zależy.
  • Odpowiedz