Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZeT_: hmmm, queba słuchałem już dobre kilka lat temu a przestałem w 2015 roku przez koncert na hhk. Ogólnie też tak trochę odebrałem tę akcje ale czy faktycznie tak było? Szkoda że płyta która wyszła (tokyo 2020) chyba nie ma większego połączenia do akcji promocyjnej.
@ZeT_: pierwsza płyta która wydał, czyli pierwsze Romantic PSYCHO z okładką właśnie ze stylizacji na „Jakuba”, była napisana z kolegami, były to teksty z młodości, i nie było tam samych znanych raperów na featach, wiec można byłoby powiedzieć, że to właśnie ten introwertyk wydał te pierwszą płytę.

Chciał sprawdzić reakcje osób, które dostaną te płytę w preorderze, po części zaskoczyć, i podzielić się tym, co miał w głowie, gdy tak wyglądał.
@The_Good: Co ma depresja do zachowania quebo? Na depresję można chorować mając kupę pieniędzy, ubierając się w najlepsze ciuchy i chodząc non stop na imprezy - z tym że po prostu nie odczuwa się szczęścia z żadnych doświadczeń. Mylicie depresję z ekstremalnym introwertyzmem.
@Morgano: Tak na pewno był taki jakim się ukazał, aspołecznym chłopakiem, który nagle doznał olśnienia, bo przecież trzeba tylko chcieć xD Zaczął freestyle, bo jak wiadomo to nie wymaga żadnej pewności siebie, pewnie każdy piwniczaki mógłby uderzyć w stół, wejść na scenę i wygrać życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógłby zachowywać się normalnie jak normalny chłopak, którym pewnie był, a nie ukazywał się skrzywionym psychicznie, który w
Moim zadaniem z marketingowego punktu widzenia wyszło świetnie. Przed tym wszystkim nie miałem najmniejszego pojęcia kim jest ten człowiek. Teraz ciągle ktoś o nim mówi, ja wiem że jest muzykiem, jak wygląda i nawet ma jedno moje odtworzenie na YouTube.