Wpis z mikrobloga

@Woody_90: Jest mod łączący te gry w jedną. Wyszedł on zarówno pod wersje oryginalne, jak i te nowe. Przy czym polecałbym te nowe, bo wśród nich znajduje się dodatek umiejscowiony między jedynką, a dwójką, który przebija obie te części.
@Jakis_Leszek: Ten dodatek to taki łącznik między pierwszą, a drugą częścią. Wydany był wraz z remasterem obu części co widać między innymi w tłach, które są bardzo klimatyczne. No i fabuła jest lepsza, ale to tylko moje zdanie, bo sam Baldury oceniam na 4-5. W skali do 10. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jakis_Leszek: Też grałem za gówniaka i wtedy mi się podobało, ale ostatnio próbowałem zmusić się do przejścia całości i odpadłem w połowie dwójki. Mimo wszystko w ten dodatek grało mi się całkiem dobrze.

Tak, spolszczenie niestety nie wyszło. Ale sam język w grze nie jest jakiś trudny, nie ma zbytnio filozoficznych rozważań. :)
@CralencSeedorf: ja w przeciągu ostatniego roku grałem w bg1 i grało mi się całkiem fajnie, co prawda nie tak super jak będąc dzieckiem, ale nadal dużo frajdy dała mi ta gra, na dwójkę nie miałem czasu bo wiedziałem ze wciągnie mnie na dłużejxD