Wpis z mikrobloga

@rapgod95: typie, rapu słuchałem jak na księdza zorro wołałeś, nie policzę ile razy chada, kafar czy inni podnieśli mnie na duchu i dali siłę do działania, nie mam zamiaru słuchać twojego #!$%@? szczególnie że myślisz że jesteś rapgod a jesteś raprat, nie zrozumiałeś przekazu powyżej? won
@login-jest-zajety: ale jaka dyskusje, ich rap jest dla tępaków z osiedlowych ławek, na pojedynczych, czasownikowych rymach, to samo w kółko, jeden sie #!$%@? o kapliczke #!$%@? i skoczyl z okna a drugi dostal #!$%@? w MMA, od Białasa w beefie
@rapgod95: w takim razie naprawdę niepotrzebnie rozpoczynałem dyskusję bo jesteś głupszy niż myślałem, #!$%@? się ludziom w gusta próbując wmówić że powinni słuchać tego co ty

a skoro już o tym mowa, to powiedz mi czego powinienem słuchać skoro masz lepszy gust
@login-jest-zajety: Oh jest mnóstwo raperów z ambicjami, ale nie ulicznymi i przestępczymi, którzy pisza genialne teksty na wielokrotnych rymach, przy tym utrzymując szeroko rozumiany "przekaz". Nie będę Ci rzucał ksywkami, otwórz głowę na jakieś nowsze rzeczy.
@login-jest-zajety: sliwa go w tym beefie lekko #!$%@?, tps moim zdaniem nie, białas i solar bananowi? przecież białas z patologii jest, nigdy nie miał pieniędzy, quebo i taco to pewnie uprzedzenie, jakbys sie wsluchal w niektore utwory... zobacz sobie Quebo ft Sokół0 Gazprom
@rapgod95: śliwy w sumie nie słuchałem oprócz kawałka pełen etat który mi podszedł

mnie podchodzą i kawałki weny, łony, smarkiego, nie wiem vnma, hukosa, zeusa kilka jimsona tak samo jak rogala, jongmena (ostatnio #!$%@?ł mnie tym famemma, ale starsze kawałki sztos), dix37, słoń, sheller, zdr - mój dom to moja twierdza też mi podchodzi

poza tym electro funk, psy/goa, ambient itp zależnie od humoru i potrzeb, oczywiście nie wymieniłem wszystkiego tylko