Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1242
@TrapDoor: mam podobną historię.
Znalazlem jakiegos starego makbuka na olx za bodaj 450pln.
Umowilem sie na ogledziny na dworcu, wpadam, a tam sebek i karynka ciesza ryja do mnie. Podbijam i ogladam, wszystko git.
To sie pytam jaka kwota ostatecznie bo coa tam drobnego mi nie pasowalo.
Typiara mowi ze no to mozemy negocjować.
No i zaczela. Rzucila 420, ja 410, a ona 400.
Ledwo co nie #!$%@? smiechem, szybko wystawilem
  • Odpowiedz
@le1t00 ja tak kiedyś starego opla w kombi kupowałem bo potrzebowałem po przewozić trochę rzeczy. Transport by mnie wyszedł jakieś 400zl to myślę #!$%@? tam, kupię rzęcha jakiegoś, przewiozę co mam przewieźć i zezlomuje. Patrzę na olx i jest! Brzydki jak noc ale na chodzie astra kombi, dzwonie przyjeżdżam, co chciałem sprawdzić to sprawdziłem i się pytam typa jaka cena tam była na olx bo nie byłem pewien czy to 750 było?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@le1t00: taki laptop jest coś warty?

@kilo-bravo: to bylo jakies 5/6 lat temu, potrzebowalem go tylko do pociagu.

@Swiatek7: nie wiem czy szybko, bo ogloszenie wisialo sporo czasu, papierów nie było, ale tez nie wymagalem by w tak starym sprzecie uchowal sie w szafce paragon
  • Odpowiedz
@Quimeen to akurat jest do zrozumienia jeszcze jak ktoś poniżej wartości sprzedaje. Ja tak na przykład iphony uszkodzone skupuje. Jak widzę że ktoś sprzedaje za 350zl iPhone 7 z zbitym wyświetlaczem to od razu piszę wyższą kwotę z dwóch powodów.
Pierwszy taki ze na bank już pisało kilka osób że biorą a jak rzucę wyższa kwotę to sprzeda mi
Drugi że jakbym miał #!$%@?ć po wszystko to w jedną stronę to w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Billybob: miałem dobrego latopa, niby gry dobrze działały, ale coś czasem ścinało, grzało się to niemiłosiernie, do tego głośne jak diabli. Sprzedałem go, dołożyłem troszkę i mam naprawdę dobrego pc. Polecam ten stan
  • Odpowiedz
@KapitanTorpeda: Sąsiad podobnie kupował samochód z komisu zajechał a tam para już jechała do banku po pieniądze a on miał gotówkę. I mówi do komisiarza daje 500zł więcej, para już nie podbijała stawki i on kupił ten samochód.
  • Odpowiedz