Wpis z mikrobloga

@haosek: Święte słowa. Pan Sypniewski to prywatnie bardzo spoko człowiek, miałem okazje z nim porozmawiać. Wie gdzie i co w tej firmie niedomaga, zna sprawy nawet pojedynczych urzędów na prowincji i stąd jego opinia jest niestety prawdziwa - tego nie da się zrobić. Nie bez narażania zdrowia i życia pracowników. Teraz mamy aparatczyka który będzie prezesem do czasu wyborów, z ewentualnymi konsekwencjami będzie się zmagał już kto inny.
@haosek: Ten facet rządził nieudolnie pocztą o 20 lat za długo. Cieszę się, że go wywalili.
Wy wszyscy chyba nigdy z usług pocztowych nie korzystaliście, skoro twierdzicie, że do tej pory była dobrze zarządzana.
Zresztą, co ja się będę produkował dla jakichś trolli propagandowych totalnie oderwanych od rzeczywistości, szukających na siłę jakiegokolwiek wyimaginowanego argumentu by dowalić Pisiorom. xDD
@Alojzzy: Najpierw to się doinformuj - zanim będziesz kozaczył. Po pierwsze ten facet był Prezesem 4 lata, a nie 20 jak piszesz. Po drugie za jego kadencji PP zaczęła wychodzić z dołka na prostą i przynosić zyski. Po trzecie jestem pracownikiem PP więc mam jakieś pojęcie co się dzieję. A czy ja chce dowalić PiSowi? Raczej nie. Martwi mnie po prostu wymiana kompetentnego prezesa, który znał się na tym co robi
@haosek: To teraz rozumiem skąd ta obrona prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczta to dno i metr mułu. Tak kompetentny, że nadal poczty działają jak za komuny xD
I akurat zwykli pracownicy są w porządku, ale sposób zarządzania i rozwoju to totalna porażka.