Wpis z mikrobloga

jak dla mnie najman zwyciezca wczorajszego hejt parku, opinie o nim kazdy juz mial wyrobiona bez wzgledu na program i 90 proc ludzi po nim jechalo, nic sie nie zmienilo. ale siedzial w studiu sam kontra dwoch dziennikarzy, borek ciagle wbijal szpilki az sam dostal jedno pytanie i sie splakal i juz chce odejsc z programu XDDDDDDD, kazdy akurat to najbardziej zapamietal. a stano jak dzieciaczek w trakcie okresu dojrzewana co sie kloci z nauczycielem, obrazony, naburmuszony cisnal i cisnal, lecial bez konca a jaki dumny z siebie byl ze go zalatwil XDDDDD. czaicie, dziennikarz z nagrodami dla najlepszego dziennikarza roku jest #!$%@? z siebie dumny ze zalatwil najmana i to jeszcze najmana, ktory wszedl do jego strefy komfortu. na twitterku fajnie sobie beke pocisnac, poboksowac z cieniem, w stroje sie poprzebierac ale juz w studiu sie nie jest przebierancem XDDD. latwo tak zalatwic go w tym, w czym sie czuje najlepiej ale jak on proponuje cos w czym jest lepszy to nie bedzie pajacowanka XDD stanowski pokazal to z czego slynie najbardziej czyli swoje buractwo.
#kanalsportowy
  • 13
@Stulley_Muntari: jest wygranym, bo zaprezentowal sie zgodnie ze spodziewanym poziomem a wrecz jego rozmowcy momentami znizali sie do niego. najman byl jak typowy najman, za to stanowski i borek powazni dziennikarze dali sie wciagnac w pato stream. przedstawili sie w gorszym swietle niz zazwyczaj. jezeli dla ciebie stanowski jest zajebisty bo zmiazdzyl goscia ktory zarabia na zycie osmieszaniem sie to nie ma o czym gadac.
@fufu098765: jak dla mnie to Najman też dużo przegrał...dużo było głosów że to inteligentny gość (sam Borek kilka razy to podkreślał jak mówił o Najmanie) a jak co do czego przyszło to okazało się że to przygłup, który nie rozumie co do niego Stanowski mówi i przekręca wszystko. Do tego przygotował ze 3 argumenty które ktoś mu na twitterze podeslał i mielił je w mało lotny sposób przez ponad godzinę, a
@Stulley_Muntari: z twojego komentarza wynika, ze wygral stanowski. ale nie chce mi sie z toba gadac bo zaraz napiszesz, ze nigdzie tak nie napisales. wiec po prostu moze #!$%@?.

@mam_Cie_na_strzala: nie wiem kto najmana uwaza za inteligentnego goscia XD po przebiegu jego kariery, po wszystkich porazkach i tlumaczeniach tych porazek ja bym go tak nie nazwal. a borek np powiedzial, ze pytajacy pomylil odwage z odwaznikiem, po czym sie splakal.
@fufu098765 Stanowski wygrał, bo to była akcja promocyjna, drogie pelikany. Meczów nie ma, o koronawirusie nie można gadać w nieskończoność, wiec zmienili koncepcje kanału na bardziej rozrywkowy.
@fufu098765: Bardzo musisz tego Stanowskiego nie lubić xD Przez cały program próbował Najmanowi wytłumaczyć, że jest jak to ładnie ujął, człowiekiem memem i zarabia i ludzie go oglądają, bo mają z niego beke, a on nie potrafił albo nie mógł tego pojąć, swoją drogą, też myślałem że Najman jest odrobinę bystrzejszy, ale jak już gdzieś na wykopie ładnie ktoś to ujął, po prostu tak wypadał na tle reszty ekipy z fame
@Taki_tam: ten fufu to jeden z tych którzy na twitterze najmana wypisują teraz "panie marcinie ale pięknie pan pojechał stanowskiego" Podejrzewam, że to dorośli ludzie którzy mentalnie zatrzymali się w podstawówce kiedy to najwięksi podjudzacze wstępowali między dwóch kłócących się kolegów z klasy i mówili "łooooooooo ale ci powiedział, ja bym mu #!$%@?ł" ;-)