Wpis z mikrobloga

Wstań o 5:30 żeby wejść na luzie na otwarcie do lidla

Taki #!$%@? xD


@jaroty: kek. Polecam chodzić 22-24, stare baby już śpią i wszędzie pusto.
karakany daly im od 10 do 12 wejścia na wyłączność! To nie, stara prukwa musi o 6 xD


@jaroty: chyba nie widziałeś jak wyglądają kolejki pomiędzy 10:00 a 12:00. Większe niż o jakiejkolwiek innej porze dnia. Wcale się nie dziwię tym "starym babom", że stoją o 6:00.
@Sababukin no właśnie i ja tak pomyślałem i już kolejki są na tyle duże, że sobie odpuściłem. Pytanie, kiedy jest ta pora, że nie ma kolejek? Przed samym zamknięciem?

Tak czy inaczej pojeździłem po mieście i znalazłem market znanej sieci gdzie nie było ani kolejek, ani żadnych obostrzeń w ogóle jakby nigdy nic, więc polecam się pokręcić po mieście, jak ktoś ma możliwość.


@zasadzka01: Dotychczas najlepsza godzina jak na moje wypadała
@koralowy_koralik: kupuj kupuj. Gdyby dino miał tylu klientów co lidl na pewno znalazłyby się rękawiczki i maseczki dla pracowników. Ten kraj istnieje teoretycznie, mieli racje. Dobrze ze się w lidlu nie bijecie o promocje na karpia czy torebki
@jaroty: Polecam Macro o 1 w nocy, zakupy like a boss. Przez dwie godziny widziałam troje klientów i kilka osób z obsługi. Niektóre lidle i stonki też mają być całodobowo przed świętami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motokate: mirabelko w makro nie trzeba działalności żeby kupić, co nie? Mam blisko siebie i może warto tam zacząć chodzić

@adibor: niestety Ci wykopcy nie należą do najmądrzejszych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)