Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krol_bolu: ja raz stałem z 10min bo wpuszczali turami do eLeclerc, i raz w biedronce ze 3 min.

Nie wiem czy to ja mam szczęście, że idę kiedy chce i jest ok, czy to reszta ma pecha xD ale ni #!$%@? bym nie wstawał na 6 do sklepu no #!$%@? xD
Warszawa here.
@krol_bolu
Wczoraj w kato chcialem zrobic zakupy po 21. Pod kazdym marketem kolejki na 20 osob. W koncu trafilem do Biedry w Chorzowie na siemianowickiej. Nikt nie kontrolował ilości wchodzących osób, drzwi były otwarte dla kazdego. O braku rękawic ochronnych przy wózkach az szkoda wspominać bo do tej pory mnie skręca, ale nie miałem wyjscia
@Barte: No tak, bo moment w którym cały świat walczy z #!$%@? wirusem to idealny czas na codzienne poranne zakupy 3 bulek i pasztetu. Ja #!$%@?, od prawie #!$%@? miesiąca siedze w domu, zamawiając zakupy do mieszkania żeby nie wyłazić i nie rozprzestrzeniać wirusa a idioci nie mogą zrobić zakupów na chociaż tydzień i nie #!$%@? codziennie rano po hehehe swizom bułeczkie. Gorsi #!$%@? jesteście niż stare dziady. HA TFU.
@Shinlim: w normalnym kraju takim jak NIemcy to normalna sprawa, tutaj wiekszosc osob wlasnie np budowlanców pracuje, i dzieki temu ten rynek poradzi sobie bez wiekszych problemow, a Polska bedzie jak zwykle w czarnej dupie