Wpis z mikrobloga

@rainkiller: Jesli lubisz klimast post apo + to co zrobisz przez pierwsze 2h gry bedziesz robil do konca (z wylaczeniem hord) to jak najbardziej - mowie przez pryzmat osoby ktora dalaby z czystym sumieniem z 6,5 tej grze i przeszedlem cala.
@rainkiller: aa to trochę pograsz myślę - na ten moment trudno mi powiedzieć ile godzin ale o ile nie pomijasz generycznych przerywinków filmowych to z 25-35h+(? coś takiego, może nawet dłuzej, gralem na najwyzszym dostepnym od poczatku)
Ale jesli podobaly Ci sie assassyny to raczej bierz w ciemno, przy assach bawilem sie genialnie chociaz tam to co robisz przez pierwsze 5min pomnóż razy do końca gry a i tak można czerpać
@Grubyp_qKociamber dzięki za pomoc! A co do assasynow to kończę drugi dodatek do Odyssey i taki sredniawy. Origins moim zdaniem lepszy - fajniejszy bohater i setting bardziej adekwatny. Na minus denerwował mnie balans rozgrywki i jakiś głupi eksperyment z levelami i ulepszaniem ekwipunku który na wyższych poziomach zaczynał frustrować.
@rainkiller: w Odyssey starożytna Grecja po prostu P-O-W-A-L-A (oczywiscie biorac pod uwage zalozenie,ze to originis tylko z inna mape)
ale w Odyssey potrafilem stac 10min nad brzegiem i obserwowac ta piekna grafike na oledzie - #!$%@?, cos pieknego.