Wpis z mikrobloga

Sprzedaje teraz jakiś mirek samochód albo inny pojazd i ma problem ze znalezieniem kupca? Tydzień stoi oferta i raptem 3 wiadomości z czego jeden kilka pytań więcej zadał. Kiedyś jak auto sprzedawałem to kuuur 3 wiadomości i telefon na dzien był.
#motoryzacja #samochody
  • 13
@Patrick_Swayze: drogie zawieszenie, wielowahacz i amortyzatory (chyba że naprawiasz na chińczykach, ale to wciąż tysiące idą), silnik w dieselu pancerny i oszczędny, dobry na trasy, nad morze udało mi się zrobić spalanie 5,6l/100km (ale jak coś jebnie to płyniesz z kosztami np sprzeglo, dwumasa, wtryski, turbina, rozrząd, poduszki silnika w dieslu drogie). Generalnie spoko auto i ma swoje lata więc trzeba się liczyć z wadami, ale jak zadbane to posłuży
@Freso: Kiedyś motocykl sprzedawałem to chłop mierzył tarcze suwmiarką, zdejmował bak z przewodami żeby ramę z każdej strony obejrzeć, szarpał kierownicą jak #!$%@? i uszkodził przełącznik. Na koniec się zaśmiał i powiedział że nie kupi tego złoma (wszystko było w porządku, opony nowe, tarcze nie miały najmniejszego rantu a na ramie ani śladu spawów prócz tych fabrycznych) dzień później przyjechał koleś i wziął bez większych negocjacji bo jak twierdził oglądał kilka