Wpis z mikrobloga

Podsumujmy czego mogliśmy nauczyć się w telewizyjnej e-szkole w tym tygodniu:
- liczby parzyste są to liczby, które mają parę,
- 14 + 1 = 15, choć może to być też 16, nie ma do końca konsensusu,
- średnica i obwód to jedno i to samo,
- mnożenie liczby dodatniej oraz ujemnej daje liczbę dodatnią,
- ołów występuje na stacjach benzynowych w benzynie bezołowiowej,

A dziś dopiero środa.

#szkola #edukacja #tvpis #koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1585756689YLUECBfGIahBIvqfAEV6Jc.jpg
  • 20
@balrog84: ja powoli myślę że to specjalny ruch vateusza z prezesem aby pokazać Polaka że się nauczycielą nie należą podwyżki. W poprzednim roku przecież strajk zakończyli ale powiedzieli ze w tym będą też strajki. A przez obecną sytuację gospodarczą nie ma grosza na podwyżki. PiS tak gra, codziennie buble na tym są. Nie ma bata że nie ma nikogo w misterstwie edukacji który nie potrafił by tego ogarnąć.
@balrog84: ja obejrzałem sobie ten odcinek z matematyką i w sumie nigdy nie byłem dobry z matematyki
ale jakbym miał coś takiego oglądać w szkole to mam wrażenie, że umiałbym jeszcze mniej xD

już nie mówiąc o chemii

ciekawi mnie czy będzie jakiś wos, historia i język polski, jak będzie to niech ktoś woła
@Reniek: Ty to wiesz, ale nie sądzę, aby ta nauczycielka to wiedziała. Posłuchaj jak ona o tym mówi. Nie dość, że słuchacz głupieje, to sposób wypowiedzi przypomina odpowiedź jakiegoś ucznia, który się nie przygotował do odpowiedzi. Nie ma lepszych przykładów występowania czy zastosowania w przemyśle? Nie można wspomnieć o akumulatorach kwasowo-ołowiowych, spoiwach lutowniczych czy dawniej powszechnym użyciu jako amunicji?