Wpis z mikrobloga

Jakie to jest obrzydliwe, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, jesteśmy najbogatsi na świecie a opozycja chce mordować Polaków koronowirusem. Jak można zaakceptować finansowanie takiego gówna z pieniędzy publicznych. Przecież to jest Korea Północna, Goebelss i ZSRR za czasów Stalina. Zaraz się dowiemy, że w Polsce nie ma nowych przypadków a Włochy nas proszą o wsparcie.
#koronawirus
  • 77
  • Odpowiedz
'bo wiesz jego brat hehe'


aaaa, to o brata chodzi. Bo ja myślałem zawsze, że o przeinaczanie rzeczywistości na ideologiczną, politpoprawną jodłę, o pedagogikę wstydu, o bratanie się z czerwoną wierchuszką, skrajną stronniczość, podwójne standardy i himalaje hipokryzji... popatrz, a tutaj tylko o brata...

@mike-mo:
  • Odpowiedz
a jak ma nie być złe najgorsze jak jest epidemia a ludzie organizują zbiórki na sprzęt dla szpitali? Płynu nie ma, rękawiczek nie ma, masek nie ma.


Teraz coś, co rozwali ci mózg: rękawiczek, płynu i masek nie ma też w Szwajcarii i w Portugalii i na Ukrainie i w Norwegii. Wiesz czemu? Bo mamy pandemię. Jakbyś czytał apele szpitali to byś wiedział, że tu nie chodzi o kasę, a o brak podaży, w związku z ogromnym popytem na rynku światowym.

TVP i TVN to nie są dwie złe, takie same skrajności. TVN telewizja jak telewizja czasem lepiej czasem gorzej ale pisać że to jak TVP tylko w drugą stronę to już


Tak
Planeta_odebete2 - > a jak ma nie być złe najgorsze jak jest epidemia a ludzie organi...

źródło: comment_1585730602jK68FSsvMkQrR1w3LVLaDs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Proszę o dowody na te srebrniki od Sorosa, bo rozumiem że teraz tak macie pisać, już nie niemiecki właściciel a Soros finansujący TVN?
@Planeta_odebete2 Widzisz i sam jednym zdjęciem pokazałeś że bierzesz udział w propagandzie PiSowskiej. Bo dobrze by było dając zdjęcie abyś opisał kontekst publikacji tego zdjęcia, ale zrobię to ja: elementy nawiązujące do ideologii nazistowskiej na tle zdjęcia Brudzińskiego miały zapowiadać materiał dotyczący tego co minister
  • Odpowiedz
a jakie obrzydliwe po włączeniu TVN gdzie wszystko jest zle najgorsze i wgl blee. Nie daj się zwariować i odpuść sobie tv.


@mike908: Zielony nick - kolega widzę na stażu u szefernakera.
  • Odpowiedz