Wpis z mikrobloga

Jakie to jest obrzydliwe, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, jesteśmy najbogatsi na świecie a opozycja chce mordować Polaków koronowirusem. Jak można zaakceptować finansowanie takiego gówna z pieniędzy publicznych. Przecież to jest Korea Północna, Goebelss i ZSRR za czasów Stalina. Zaraz się dowiemy, że w Polsce nie ma nowych przypadków a Włochy nas proszą o wsparcie.
#koronawirus
  • 77
  • Odpowiedz
@ediz4: Jak rządziła Platforma z PSL to TVP jak i TVN piali z zachwytu jak jest zajebiście, wtedy to nie szło się dowiedzieć jak jest bo Platforma po przejęciu TVP #!$%@?ła kilkaset dziennikarzy o obsadziła swoimi a o TVN się nie musieli martwić bo tam im zawsze dupę lizali.
  • Odpowiedz
Tak jesteście omamieni ta telewizja i czytaniem bzdur w internecie że aż mi was nie żal. Część sprawia wrażenie że albo faktycznie pracuje dla opcji politycznej i dostaje pieniądze za pisanie bzdur albo jest na tyle głupia że to robi mimowolnie. Podniecacie się swoimi pupilami a oni mają was głęboko w tyłku, potrafią tylko szczuć jednych na drugich i sterować lemingami takimi jak wy. Jak można wytykac błędy komuś jak samemu rządząc
  • Odpowiedz
ruchał to mnie Tusk i Platforma podnosząc podatki zwykłemu człowiekowi jak ja


@mercedes_amg: Jakie to podatki? Chodzi o VAT o 1 pkt proc, którego PiS nie cofnął przez 5 lat rządów?

Ja to wiem, że krąży lista 32 danin wprowadzonych lub podniesionych przez PiS, nie słyszałem o takiej za czasów PO.
  • Odpowiedz
@ediz4:
1. Okej, masz rację jest lista. Natomiast - vat na kawę, vat na książki, vat na ubrania dla dzieci, vat na usługi pocztowe - ktoś się mocno postarał, żeby 21 punktów zrobić, z których 7 to vat, ozusowanie zleceń i opodatkowanie cfc i ska potrzebne do zwalczania nadużyć podatkowych, akcyza powtarza się dwa razy i razem z zusem jest podnoszona regularnie, także przez obecny rząd.
2. Poza tym podsyłasz artykuł, który roznosi tę listę na strzępy i z którego płynie wniosek:

Z czym nie można polemizować? Z podwyżką akcyzy na alkohol i papierosy.

Która pojawia się na liście
  • Odpowiedz