Wpis z mikrobloga

Jakie to jest obrzydliwe, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, jesteśmy najbogatsi na świecie a opozycja chce mordować Polaków koronowirusem. Jak można zaakceptować finansowanie takiego gówna z pieniędzy publicznych. Przecież to jest Korea Północna, Goebelss i ZSRR za czasów Stalina. Zaraz się dowiemy, że w Polsce nie ma nowych przypadków a Włochy nas proszą o wsparcie.
#koronawirus
  • 77
  • Odpowiedz
podnosząc podatki zwykłemu człowiekowi jak ja,


@mercedes_amg: Na szczęście teraz masz wolność i bogactwo. PiS obniżył VAT znowu na 22% tak jak obiecał, tankujesz za pół darmo dzięki opłacie paliwowej, robisz zakupy kiedy Ci się podoba, a za energię elektryczną płacisz coraz mniej, bo PiS uregulował działanie farm wiatrowych i te budują się teraz jak nigdy.

Dodatkowo masz to szczęście że żyjesz w kraju, którego nie dotknęła epidemia i będziesz
  • Odpowiedz
@ediz4: jakie to jest obrzydliwe, że wczoraj podobny wpis był w gorących, najwyraźniej dalej chcecie tvp oglądać i narzekać, by mieć na kogo zwalić winę.
  • Odpowiedz
Jakie to jest obrzydliwe, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, jesteśmy najbogatsi na świecie a opozycja chce mordować Polaków koronowirusem.


Jedno zdanie, cztery fake newsy. Żadna z wymienionych rzeczy nie miała miejsca. I Ty śmiesz kogoś oczerniać o manipulacje czy bycie "Koreą Północną i Goebelssem"?

Polityczna nienawiśc zalała Tobie i reszcie partyjniaków #neuropa.ru mózg już dawno.
  • Odpowiedz
@ediz4: jeszcze do niedawna ogladalem TVP i w to wierzylem :/ myslalem ze to prawda bo czemu mieliby klamac :/ ale odkad zaczely sie kampanie wyborcze to cos mi podpadlo ze jakby stronnicze i wtedy sie zapytalem znajomych ktorzy mnie uswiadomili ze zylem w papce xD
  • Odpowiedz