Wpis z mikrobloga

Hejka. Warto sie bawic w smithing? I jesli tak, to chyba raczej nie na swojej postaci, by nie marnowac slotow, tylko jakiegos janka nauczyc, nie?
Poza tym, po co mozna zostawiac czlonka klanu w miescie? Bo nie widze zadnych opcji/korzysci z tego?
#mountandblade #bannerlord
  • 13
  • Odpowiedz
@krasnoludkolo: Hardwood możesz przerobić na węgiel w kuźni. Hardwood kupisz tanio w wiosce Popsia (niedaleko miejsca startowego). A sprzedawaj gdziekolwiek gdzie akurat jest dobra cena za żelazo.
  • Odpowiedz
@WykoplayerSsie no te przetwarzanie to mało xp daje więc sam tego nie ruszaj. I polecam jeździć po turniejach i miecze zbierać i rozwalać, fajne części można dostać jak ci jakis mieczyk 5 tieru wpadnie.
  • Odpowiedz
@krasnoludkolo: kilka sztuk (nie liczyłem ale tak z 7-8szt) przetworzysz i musisz brać jakaś przerwę. Ja robię przerwy dosłownie 10 sekundowe i znowu jest wstanie coś tam poprzetapiać.
  • Odpowiedz
@WykoplayerSsie: jak dorobisz się po raz pierwszy 15 tys. to otwórz Wood Workshop w dowolnym mieście. Właściwie to jest to trochę popsute, ja mam 3 w dniu 180 i mam obecnie 1.5 mln więc i tak nie ma co robić z tymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz